Skład:
Piotr Jaguścik, Marek Kołodziejczyk, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Witek Przychodzień, Dominik Skorża, Darek Szczerba, Piotr Wycisłowski,
Skład:
Tomasz Czapla, Michał Jeleń, Robert Kwapisz, Marcin Maciołek, Marian Pasternak, Darek Wieczorkiewicz,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Grospol.pl oraz Colo-Colo. Mecz rozpoczął się od dwóch szybkich bramek zespołu Grospol.pl. Najpierw do bramki trafił D. Skorża (asyst. P. Wycisłowski), a dwie minuty później P. Litwiński (asyst. D. Skorża). Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź zespołu Colo-Colo bo już 2 minuty później do bramki trafił Dariusz Wieczorkiewicz po podaniu od Mariana Pasterniaka. W 14 minucie P. Jagusik przejął piłkę pod polem karnym przeciwników po czym bez trudu pokonał bramkarza mocnym uderzeniem obok słupka. Cztery minuty później (18') D. Skorża prostopadłym podaniem rozmontował obronę Colo-Colo, gdzie już czekał P. Litwiński. Sekundy przed końcem pierwszej połowy do bramki trafił W. Przychodzień. Druga połowa rozpoczęła się od trzech bramek w przeciągu 3 minut. Wszystkie bramki zostały strzelone w identyczny sposób. Zagranie ze skrzydła wzdłuż pola karnego i wykończenie obok dalszego słupka. Zawodnicy Grospol.pl z minuty na minute robili się coraz pewniejsi, czego efektem było strzelenie aż 8 bramek w drugiej części spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 13:3.