Skład:
Piotr Jarosz, Paweł Kobyliński, Rafał Kotuniak, Adam Laakel, Wojtek Lutkowski, Łukasz Popowski, Berni Przybyła, Grzegorz Ruda,
Skład:
Artur Baranowski, Piotr Gołos, Marek Habrowicz, Rafał Kucharczyk, Marcin Matkowski, Mariusz Mirski, Piotr Przybysz, Sebastian Rybski,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Sonic oraz Boca Juniors. Mecz rozpoczął się od dwóch szybkich bramek zespołu Boca Juniors. Najpierw do bramki trafił M. Habrowicz po podaniu od P. Gołosa, a następnie R. Kucharczyk przejął piłkę przed polem karnym przeciwników po czym wykorzystał słabe ustawienie bramkarza. W 10 minucie bramke na 3:0 strzelił S. Rybski po prostopadłym podaniu od A. Baranowskiego. Kilka sekund później bramkę kontaktową trafili zespół Sonic. B. Przybyła dobił piłkę odbitą od bramkarza. Chwilę przed syreną kończącą pierwszą połowę do bramki trafił po raz drugi B. Przybyła (asyst. P. Kobyliński). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3. Druga połowa rozpoczęła się od bramki wyrównującej (29') strzelonej przez P. Kobylińskiego, a kilka sekund później B. Przybyła wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie (30'). W 33 minucie M. Habrowicz wykorzystał błąd bramkarza, po czym umieścił piłkę w pustej bramce. Ostatnie 10 minut meczu były popisem gry zespołu Sonic. W przeciągu 10 minut zespołowi Sonic udało się trzykrotnie pokonać bramkarza. Bramki kolejno strzelali: B. Przybyła 40' (asyst. P. Kobyliński), G. Lutkowski 45' , 49' (asyst. P. Kobyliński, A. Laakel). Mecz zakończył się wynikiem 7:4.