Skład:
Łukasz Gawroński, Kuba Ignaczewski, Grzegorz Kaczmarek, Michał Kujawa, Robert Pieniak, Marek Piwowarski, Piotr Rykowski, Robert Wasiuk, Mariusz Zajkowski, Paweł Zamysłowski,
Skład:
Marcin Ignaciuk, Rafał Janus, Łukasz Kwiatkowski, Krzysztof Lach, Bartosz Maciołek, Piotr Pachnik, Piotr Rucki, Grzegorz Walczak,

W meczu I ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Warriors-Real oraz Bastion. Mecz rozpoczął się od bramki zawodnika Warriors-Real- Łukasza Gawrońskiego, który po podaniu od Mariusza Zajkowskiego, pokonał bramkarza mocnym uderzeniem w róg bramki. Następnie prowadzenie powiększył Grzegorz Kaczmarek, który pewnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź zespołu Bastion bo już minute po stracie drugiej bramki doszło do wyrównania. Dwie bramki w przeciągu minuty strzelali kolejno: Rafał Janus (asys. Marcin Ignaciuk) oraz Piotr Rucki (asyst. Rafał Janus). W 20 minucie Paweł Zamysłowski zagrał do Grzegorza Kaczmarka, który pokonał bramkarza w sytuacji 1 na 1. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy do bramki trafił Marcin Ignaciuk (asyst. Łukasz Kwiatkowski). Pierwsza połowa zakończyła się wyniliem 3:3. W drugiej połowie jedyną bramkę strzelił zawodnik- Robert Wasiuk. W 37 minucie Mariusz Zajkowski prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki R. Wasiukowi. Mecz zakończył sie wynikiem 4:3.