Skład:
Piotr Jaguścik, Dawid Jędruch, Marek Kołodziejczyk, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Witek Przychodzień, Max Stawicki, Darek Szczerba, Paweł Wycisłowski, Piotr Wycisłowski,
Skład:
Maciej Frąckiewicz, Kamil Garbas, Kacper Jackowicz, Kuba Kazubek, Tomasz Kupski, Maciej Żyliński, Michał Małek, Robert Warakomski,

W meczu Ekstraklasy, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny Grospol.pl i Lekap. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy przyjechali na mecz tylko po zwycięstwo. Już w 1 minucie gola zdobył Szczerba Darek. Lekap się bronił lecz to nie wystarczyło i w ten sposób stracili aż 3 bramki. W między czasie słupek mieli gracze Grospolu, ale chwile później swoją szanse też mieli gracze Lekapu, którzy także mieli słupek. Wynik do przerwy to 4:0. 2 połowa to 2 szybkie bramki gospodarzy i kontrola meczu do samego końca. Gracze Lekapu się nie poddali i ustrzelili 2 bramki. Wyniki końcowy to 6:2. AB