Artur Bober, Tomasz Drzał, Mateusz Śliwiński, Marcin Miszkurka, Samir Salman, Michał Telka, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz,
Skład:
Patryk Borowski, Bartek Gwóźdź, Adam Kwietniewski, Kamil Żak, Michał Staniszewski, Rafał Węc, Daniel Werfel, Paweł Wojciechowski,

Wyrównany mecz w środowy wieczór
W 5 kolejce Ekstraklasy, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny EcoCar i Saska PGC Team. Przez pierwszą połowę obie drużyny grały bardziej w piłkarskie szachy niż w piłkę. Dopiero w 17 minucie błąd w obronie rywali wykorzystał Śliwiński Mateusz. To otworzyło worek z bramkami. Minutę później gola zdobył Węc Rafał, strzałem pod poprzeczkę, i wyrównał. W 19 minucie gola do szatni zdobył Salman Samir. W drugiej połowie Saska miała słupek tuz po samym wejściu na boisko. Goście postawili na kontry i w ten sposób zdobyli 3 bramki. Gospodarzą ta sztuka udała się tylko raz. Tego dania w świetnej formie był Borowski Patryk, który świetnymi podaniami obsługiwał swoich kolegów z drużyny. Wynik końcowy to 3:4. AB