Skład:
Filip Błasiak, Dominik Błaszczuk, Paweł Bryl, Dominik Cieśla, Konrad Czerwiński, Oskar Lipiński, Mateusz Nowak,
Skład:
Grzegorz Kaczyński, Bartosz Kustra, Patryk Lauryn, Filip Śliwiński, Krzysztof Montewka, Krzysztof Nowicki, Przemysław Sałata,

W meczu 3 ligi, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny Aldesa i IPOPEMA Business Consulting. . Mecz rozpoczął się od szybkiego wyjścia na prowadzenie gości, po strzale Lauryn Patryka. Do 16 minuty obie drużyny grały kombinacyjnie i spokojnie rozgrywały piłkę, lecz to IPOPEMA objęła prowadzenie po golu Kustra Bartosza, który wpakował piłkę z bliskiej odległości. Aldesa dała rade strzelic tylko jedną bramkę w 1 połowie. Następna połowa to zupełnie inny obraz gry. Obie drużyny nastawiły się na strzelanie. W tym aspekcie lepsza okazała się drużyna gości, która ustrzeliła aż 5 bramek, w tym jedna otrzymali od przeciwników, którzy niefortunnie trafili do własnej bramki. Gospodarzą udało się strzelić 4 bramki, nie dało to jednak zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 4:7. AB