Skład:
Adam Jasiński, Maciej Klejn, Kamil Kościński, Mateusz Mach, Krzysztof Mieczkowski, Tomasz Mikołajczyk, Arkadiusz Sabala,
Skład:
Alfred Balcewicz, Daniel Bieńkowski, Michał Dąbrowski, Kacper Gołębiowski, Robert Jastrzębski, Dariusz Kopa, Daniel Piecyk, Kacper Wocial,

W meczu 3 ligi, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny Idea Bank II i ProService Finteco. Mecz źle zaczął się dla gości, którzy strzelili sobie samobója w 9 minucie. Widząc zamieszanie w drużynie ProService gracze Idea dołożyli szybkie 2 bramki kolejno w 10 i 11 minucie. Odpowiedział na to Bieńkowski Daniel, który silnym mierzonym strzałem dał gola drużynie gości. 2 minuty później gola ustrzelił Piecyk Daniel, wykorzystują dobrą okazje do strzelenia gola. Druga połowa to głownie walka kondycyjna i nieustępliwość. Idea w meczu miała jeszcze słupek i poprzeczkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy. AB