Skład:
Damian Czapski, Michał Główka, Daniel Kroczak, Rafał Kujawa, Paweł Niziałek, Mirosław Perkowski, Mateusz Petekiewicz, Michał Przyborowski,
Skład:
Maciek Adamczyk, Dominik Grzybowski, Miłosz Heliński, Marek Kęsik, Marcin Krzemiński, Marek Maliszewski, Grzegorz Nikitiuk, Przemek Wojtachnio, Łukasz Zalewski,

W meczu 3 ligi, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny Exatel i Moventum. . W pierwszych minutach spotkania drużyna gospodarzy objęła prowadzenie, Przyborowski Michał w 4 minucie wykorzystał bez problemu świetną sytuacje. Gra była bardzo wyrównana i bardziej defensywna. Z tego powodu nie oglądaliśmy wielu sytuacji podbramkowych. Nie może zatem dziwić, że w 1 połowie padła tylko 1 bramka. W 2 połowie widzieliśmy już więcej akcji i stąd też padły 2 bramki dla drużyny gospodarzy. W 31 minucie Krzemiński Marcinowi udało się strzelić gola honorowego. Drużyna Exatel miał również poprzeczkę. Wynik meczu to 3:1 dla Exatel. AB