Michał Banasiewicz, Marcin Brenda, Paweł Grela, Maciej Grudniewski, Paweł Majsterkiewicz, Łukasz Samoraj, Marcin Turowski,
Skład:
Maciej Kolasa, Maciej Kowal, Jakub Lewandowski, Patryk Tyborowski, Michał Wasilewski, Miłosz Wiechetek, Sylwester Zywer,

Wyrównane spotkanie, tryumf Citi Oldboys
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Citi Oldboys oraz Kejskraszers. Spotkanie to od początku było bardzo ciekawe. Obie ekipy świetnie rozgrywały swoje akcje podbramkowe. Na prowadzenie wyszła drużyna gospodarzy w 6 minucie. Wynik meczu otworzył Michał Banasiewicz. Potem przez długi czas utrzymywali oni minimalną przewagę. Potem podwyższyli rezultat w 14 minucie za sprawą Marcina Brendy. Kejskraszers próbowali odpowiedzieć, ale nie potrafili wykorzystać żadnej ze swoich sytuacji. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0. Po zmianie stron znakomicie zaatakowali goście. Przeprowadzili 3 szybkie akcje i dzięki dobrej skuteczności wyszli na prowadzenie. Toczyła się bardzo zacięta walka i mecz z minuty na minutę stawał się coraz bardziej ciekawy. Citi Oldboys odwrócili losy w 33 minucie i to oni wygrywali 5:3. Goście starali się wywalczyć remis. Strzelili jednak tylko jednego gola. Do samego końca gospodarze nie byli pewni wygranej, ale ostatecznie pokonali Kejskraszers 5:4. PB