Marko Cvetkovski, Przemysław Dryjek, Paweł Żmiejko, Adam Świeczkowski, Ilon Pawłow, Przemysław Reder, Andrii Rykun,
Skład:
Adrian Burii, Mateusz Furlepa, Waldemar Klimczak, Arkadiusz Królikowski, Robert Lewandowski, Jakub Szczes, Arkadiusz Wisniewski,

Pierwsze zwycięstwo Plata o plomo
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Plata o plomo oraz Breaking Bank. Lepszego początku spotkania goście nie mogli sobie wymarzyć. Już po upływie około 40 sekund wyszli na prowadzenie. Wynik meczu otworzył Jakub Szcześ. Potem obie ekipy szukały okazji do zmiany rezultatu. W 8 minucie ponownie dobrze zaatakował Breaking Bank i za sprawą Waldka Klimczaka prowadzili oni już 2:0. Gospodarze szybko strzelili gola kontaktowego, ale również bardzo szybko stracili kolejnego i w 10 minucie przegrywali 1:3. Potem wzięli się oni za odrabianie strat. Najpierw w 13 minucie do siatki trafił Pawłow. W samej końcówce pierwszej połowy trafiał jeszcze Przemysław Reder i po raz trzeci Ilon Pawłow i to Plata o plomo prowadziła do przerwy 4:3. Po zmianie stron toczyła się bardzo zacięta gra. Świetnie atakowali i jedni i drudzy. Mimo dobrych okazji brakowało bramek w drugiej części spotkania. Pierwsza z nich padła dopiero w 30 minucie. Było to wyrównujące trafienie, autorstwa Roberta Lewandowskiego. 3 minuty później ponownie na prowadzenie wyszła ekipa gospodarzy po golu Przemysława Dryjka. W końcówce Plata o plomo udowodniła swoją wyższość strzelając jeszcze 3 gole, przy czym ich rywale trafili tylko raz. Mecz zakończył się wynikiem 8:5. PB