Szymon Dubrow, Krzysztof Łyjak, Manuel Mailar, Leszek Milczarek, Marcin Polak, Jerzy Slupeczanski, Andrzej Szyszka,
Skład:
Marcin Antonik, Błażej Czachor, Adam Kiszka, Adam Krzyżewski, Kamil Kultys, Mateusz Michalczyk, Michał Nojek, Krzysztof Stromecki,

Całkiem odmienne obie połowy
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Risk&Trust oraz Loco Motiv. Bardzo dobrze to spotkanie rozpoczęli piłkarze gości. Już w 3 minucie wynik meczu otworzył Marcin Antonik. Przez długi czas piłkarze w zielonych koszulkach utrzymywali się przy prowadzeniu. Dopiero w 13 minucie wyrównali gospodarze. Na 1:1 trafił Szymon Dubrow. Potem w końcówce pierwszej połowy jeszcze jedni i drudzy mieli po kilka okazji. Jedną z nich wykorzystał Jerzy Słupeczański i dzięki niemu Risk&Trust prowadził do przerwy 2:1. Po zmianie stron dużej zmianie uległ obraz gry. Widać było tym razem sporą przewagę gospodarzy. Od samego powrotu na plac boju Risk&Trust zaczęli powiększać swoją przewagę i zdobywać kolejne gole. Loco Motiv tylko raz w ciągu tych 20 minut zdołał pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się sporym wynikiem 8:2. PB