Norbert Żak, Paweł Śmiech, Janusz Mazur, Paweł Mazurek, Daniel Piaścinski, Mateusz Przybysz,
Skład:
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Robert Kabzinski, Isidoro Lopes Lucca, Kamil Matysiak, Daniel Radko, Albert Toma,

Finestra nie postawiła się wystarczająco rywalom
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Finestra oraz Citi United. Już przed tym spotkaniem wiadomo było, że to goście będą głównymi kandydatami do zwycięstwa, ale gospodarze również potrafili zaskoczyć, jak na przykład w zeszłej kolejce pokonując Breaking Bank. Od samego początku widać było przewagę Citi United. Wyszli oni na prowadzenie bardzo szybko po indywidualnej akcji Pawła Chrabonszcza w 4 minucie. Potem długo nie potrafili powiększyć przewagi. Finestra również próbowała atakować, ale ich akcje znakomicie zatrzymywali obrońcy rywala. Kolejny gol padł w 13 minucie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Chrabonszcz. Niedługo potem udało się odpowiedzieć gospodarzom. Ładną bramkę od słupka zdobył Mateusz Przybysz. Zaledwie minutę później znowu trafili jednak goście, a konkretnie Kamil Matysiak. Do przerwy utrzymał się rezultat 1:3. Po zmianie stron gospodarze ponownie zmniejszyli stratę do przeciwnika. Tym razem z gola cieszył się Norbert Żak. W miarę upływu czasu znowu dominowali goście. Nie pozwalali już na zbyt wiele piłkarzom Finestry. Sami zdobywali gole w 26, 27 oraz 35 minucie. Wywalczyli już wysoką przewagę i mieli niemal pewne 3 punkty. Finestra nie zdołała nawet zmniejszyć straty w końcówce i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:6. PB