Grzegorz Cymbalak, Rafał Kamiński, Łukasz Karda, Piotr Legut, Tymoteusz Olejnik, Jan Szczęsny, Artur Zbiejcik,
Skład:
Damian Buczak, Krzysztof Ciepliński, Konrad Darocha, Mateusz Lisiecki, Paweł Lisiecki, Krzysztof Mrugacz, Bartek Rynowiecki, Michał Zawadzki,

Jednostronne spotkanie
W 6 kolejce II Ligi "Sztucznej Trawy " Wściekłe Ptaki podejmowały Kolektiv . Lepiej mecz rozpoczęli gospodarze , gdy już od pierwszych minut narzucali swój styl gry rywalom. W pierwszej minucie z rzutu wolnego uderzył Szczęsny , piłka zatrzymała się na spojeniu. Przeciwnicy też mieli swoje sytuacje , w jednej z nich zabrakło centymetrów do zdobycia bramki gdy bramkarz gospodarzy skicksował wybijając piłkę. Kolejne takie potknięcie wykorzystał Michał Zawadzki wyprowadzając Kolektiv na prowadzenie. Długo z prowadzenia się nie cieszyli ,bo w tej samej minucie wyrównał Olejnik (1:1) . Przed skończeniem dwudziestej minuty Kolektiv mógł zdobyć kilka bramek ,ale wynik remisowy utrzymywał się głównie za sprawą bramkarza gospodarzy. Taki wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Wynik drugiej połowy otworzył Kamiński wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie po świetnym strzale pod poprzeczkę. Ci jednak też popełniali proste błędy , bramka na 2:2 Lisieckiego była efektem zamieszania ( 32'). Pięć minut później po rzucie różnym było już 3:2 ( Cymbalak) . Od tego momentu gospodarze całkowicie zdominowali przeciwnika . Dwie bramki dorzucił Olejnik kompletując hattricka . To samo uczynił Cymbalak strzelając kolejne dwie bramki. Na koniec swoją bramkę dorzucił Legut. Wynik końcowy 8:2