Daniel Kaczyński, Łukasz Kowalski, Patryk Królik, Karol Kucharski, Adam Laakel, Mikołaj Miszczak, Jędrek Ostrowski, Robert Raspopin, Kuba Zarzycki,
Skład:
Rafał Kamiński, Łukasz Karda, Dominik Kliczek, Michał Orłowski, Emil Rochmiński, Adam Rymarczuk, Artur Zbiejcik, Tomek Zbiejcik,

Pewna wygrana "Spowolnionych"
W 5-ej kolejce II ligi "Sztucznej Trawy" Spowolnieni podejmowali Wściekłe Ptaki. Mecz zaczął się od kilku dobrych ataków jednych i drugich . Jednak to gospodarze wyszli pierwsi na prowadzenie. Raspopin najpierw będąc ostatnim zawodnikiem przeciął świetne,mocne podanie , minął dwóch zawodników i uderzył " z czuba" . Minutę później podwyższył Kucharski po ładnej dwójkowej akcji z Kaczyńskim. Na niekorzyść gości był fakt , że nie mają stałego bramkarza. Niespodziewanie bramkę na 2:1 sprytnym strzałem zdobył Kliczek i mecz znów się otworzył. Mimo , że kolejna część pierwszej połowy nie była już tak obfita w bramki , to gra jednych i drugich była przyjemna dla oka. Szybkie podania, pressing po stracie, jak i zawziętość - to mogło się podobać. Na linii o dziwo świetnie spisywał się tymczasowy bramkarz gości. Co więcej to dzięki jego świetnemu podaniu Orłowski zdobył bramkę na remis (2:2) Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Druga część spotkania zaczęła się nieco gorzej pd pierwszej i tylko sporadycznie byliśmy świadkami jakichś ciekawszych akcji. Tym samym bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy niesatysfakcjonujący dla obydwu drużyn. Do 35-ej minuty gdy najpierw Spowolnieni odprowadzali wzorkiem piłkę która o milimetry mijała słupek , by w następnej akcji strzelić na 3:2 ( Królik) . Mecz stał się jeszcze bardziej dwustronny. Wielkie brawa należą się Laakelowi , gdy przytomnie wybił piłkę z linii własnej bramki pomagając utrzymać remis. Kolejne dwie akcje to bramki gospodarzy . Najpierw błąd obrony wykorzystał Raspopin , a później swój dobry występ bramką przypieczętował Laakel (5:2) Jeszcze bramkę dającą jakieś emocje była ta strzelona przez Rochmińskiego. Kolejne dwie minuty były kolejnym pokazem dobrej gry gospodarzy . Najpierw Laakel dorzucił kolejną bramkę ,a potem Raspopin uzbierał hattricka po sprytnym strzałem zza obrońcy. Wynik spotkania (7:4) ustalił Kamiński.