Tomek Dąbrowski, Piotr Dudkiewicz, Bartek Hys, Maciek Jaszczura, Marcin Paliński, Sebastian Zbijowski,
Skład:
Grzegorz Cymbalak, Rafał Kamiński, Piotr Legut, Michał Nowak, Tymoteusz Olejnik, Michał Orłowski, Adam Rymarczuk, Artur Zbiejcik,

Bramka na wagę remisu
W 8 kolejce II ligi Sztucznej Trawy Roboclean podejmował Wściekłe Ptaki. Strzelanie rozpoczęli gospodarze bramką Hysa ,ale Wściekłe Ptaki szybko wrócili do spotkania bramką Nowaka w piątej minucie. "Wściekłe Ptaki" przejęli inicjatywę i grali lepiej jako zespół , mając lepszy ciąg na bramkę i ciekawsze i składniejsze sytuacje bramkowe. Po drugiej stronie wypadało pochwalić Sebastiana Zbijowskiego ,który pchał akcje Na nieszczęście gospodarzy , ich rywale potrafili przełożyć swoją dominację na bramki i tak w siedemnastej minucie prowadzili po bramce Orłowskiego . Wynik do przerwy 1:2 To oznaczało ,że gorzej dysponowany Roboclean musiał zaczać gonić za wynikiem który nie był tak odległy jak mogłoby się zdawać. Gospodarze dosyć szybko wrócili do tego spotkania ,bo wyżej wspomniany Hys wykończył akcję swojego zespołu w 26'i mecz zaczynał się od początku. I choć Romarczuk (Wściekłe Ptaki) wyprowadził swój zespół na prowadzenie ,to nie cieszył się z niego zbyt długo ,bo Zbijowski w kolejnej akcji doprowadził do stanu 3:3 . Mecz był dosyć otwarty z lekką przewagą gości. I to goście po raz kolejny wyszli na prowadzenie w 35'. Wraz z upływem kolejnych minut , gospodarze tracili szanse i nadzieje na korzystny rezultat wtedy to stała się rzecz ,której nikt się nie spodziewał. Na zegarze pozostawało kilka sekund , piłka w okolicy środka boiska w posiadaniu Robocleanu. Jaszczura Maciej posyła długą piłkę w stronę bramki gości ,a bramkarz zasłonięty zawodnikami dostaje ją za kołnierz . Wynik końcowy 4:4