Skład:
Katarzyna ?, Izabela Ambroziak, Paulina Hajduk, Anna Kaźmierczak, Iwona Koszper, Maja Kozłowska, Zenia Kyrłyk, Justyna Latarska, Agata Lucima, Joanna Mandziuk, Katarzyna Mierzejewska, Danka Wojciechowska,
Skład:
Dominika Jabłońska, Aga Kawalec, Zosia Mironiuk, Natalia Rokicka, Anna Siennicka, Asia Stelmach, Zofia Tarnowska, Zofia Wiśniewska, Magda Woźniak,

W meczu rozgrywek Ligowiec Kobiet zmierzyły się zawodniczki FC WAW oraz Bednarska. Mecz rozpoczął się bardzo szybko bo w czwartej minucie widniał na tablicy już wynik 2:0. Pierwszą bramkę w meczu trafiła zawodniczka FC WAW- Agnieszka Lucima, która po podaniu od Anny Kaźmierczak pokonała bramkarkę prostym uderzeniem obok słupka. Dwie minuty później bramkę samobójczą zdobyła Asia Stelmach. W ósmej minucie do bramki po raz drugi trafiła Agata Lucima, która pewnym uderzeniem podwyższyła wynik spotkania. Kilka minut odpoczynku i kolejna wyjątkowa bramka w wykonaniu zawodniczek FC WAW. Anna Kaźmierczak po raz trzeci zaliczyła asystę tym razem przy bramce Justyny Latarskiej. Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Anna Kaźmierczak wykorzystała błąd zespołu Bednarska i z rzutu wolnego trafiła do pustej bramki. Dwie minuty później Anna Kaźmierczak po raz drugi trafiła do bramki, tym razem wykorzystała bardzo dokładne podanie od Agaty Lucimy. Druga połowa spotkania rozpoczęła się od kolejnej bramki. Tym razem do siatki trafiła Katarzyna Witkowska, a podawała Anna Kaźmierczak, dla której była to czwarta asysta. Druga połowa było kompletna deklasacją zespołu Bednarska. Z minuty na minuty zawodniczki FC WAW nabierały wiatru w żagle, a ich ataki były bardzo dokładne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:0.