Skład:
Iza Drogosz, Agata Garstka, Basia Korycka, Justyna Krajewska, Magdalena Marzec, Agnieszka Mzyk, Agnieszka Walak, Sylwia Własny,
Skład:
Joanna Bugajska, Beata Janicka, Angela Markowska, Klaudia Mindak, Anna Puk, Zuzanna Zychowicz,

W meczu rozgrywek Ligowiec Kobiet zmierzyły się zawodniczki Blue Team oraz Diamonds Utd. Mecz rozpoczął się od bramki strzelonej przez zawodniczkę Diamonds Utd- Anna Pyk, która wykorzystała błąd obrońcy i umieściła piłkę w bramce obok bliższego słupka. Osiem minut później po bardzo mocnym uderzeniu zawodniczki Diamonds Utd bramkarka wpadła z piłką do bramki. W 19 minucie padła kolejna bramka dająca prowadzenie 3:0. Do bramki trafiła Klaudia Mindak, która po prostopadłym podaniu od Beaty Jankowskiej trafiła do pustej bramki. Wynik pierwszej połowy spotkania ustaliła Angelika Markowska, która po podaniu z rzutu rożnego oddała bardzo mocne uderzenie głową. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4. Druga część spotkania rozpoczęła się od kolejnej bramki zawodniczki z numerem 3- Angelika Markowska. Kilka minut później zawodniczką Diamonds Utd udało się trafić dwie bramki w przeciągu dwóch minut. Najpierw po podaniu od Angeliki Markowskiej do bramki trafiła Zuzanna Zychowicz. Następnie w przeciągu dwóch minut dwie bramki Angeliki Markowskiej, która tego dnia grała bezbłędnie w defensywie i ofensywie. W ostatnich pięciu minutach meczu zawodniczki Diamonds Utd wykorzystały ofensywne nastawienie przeciwniczek i podwyższyły prowadzenie na 10:0. W kilku ostatnich sekundach meczu zawodniczką Blue Team udało się trafić bramkę honorową. Justyna Krajewska zagrała górną piłkę do Sylwii Własnej, a ona bardzo mocnym uderzeniem pokonała bramkarkę ustalając wynik spotkania na 10:1.