Sebastian Krzyżek, Krzysztof Łyjak, Leszek Milczarek, Marcin Polak, Maciej Rak, Jerzy Słupeczański,
Skład:
Damian Chybiński, Marcin Fiedorowicz, Piotr Kowalski, Jacek Laszuk, Tomasz Raczewski, Grzegorz Rutkowski, Krystian Sokołowski, Jakub Wilczek,

Pewne zwycięstwo gospodarzy
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Risk&Trust oraz FC CPC. Ten mecz od samego początku do samego końca rozgrywał się głównie pod bramką gości. Gospodarze w końcu rozgrywali to, z czego słyną w rozgrywkach Ligi Citi Banku. W większości po ładnych, zespołowych akcjach przedostawali się na połowę rywala i często strzelali na bramkę. Po pierwszych 20 minutach aż 6 razy pokonali bramkarza gości, który i tak rozgrywał świetny mecz i nie pozwolił na wyższą karę od przeciwników. Po przerwie toczyło się dokładnie to samo. Dominowali Risk&Trust a FC CPC byli bardzo nieskuteczni i nie zdołali strzelić nawet honorowej bramki. W drugiej połowie gospodarze dołożyli kilka trafień i zwyciężyli 11:0, ale gdyby nie Damian Chybiński mogłoby to się skończyć zdecydowanie wyżej. PB