Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Damian Kudła, Isidoro Lopes Lucca, Mateusz Olech, Daniel Radko, Albert Toma, Adam Wodnicki, Paweł Wojtowicz,
Skład:
Adrian Burii, Łukasz Karwowski, Waldemar Klimczak, Robert Lewandowski, Jakub Szczes,

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Citi United oraz Breaking Bank. Lepiej ten mecz rozpoczęli goście. Wykorzystali nieuwagę rywali, którzy byli źle skoncentrowani w początkowych minutach. Breaking Bank stworzył dwie dobre akcje w 6 oraz 8 minucie, po których trafiali Adrian Burii i Waldemar Klimczak. Po upływie kilku minut gospodarze zaczęli gonić rezultatu i wzięli się za lepszą grę. Najpierw kontaktowego gola zdobył Paweł Chrabonszcz, potem strzelali zarówno Breaking Bank, jak i Citi United i do przerwy było 2:3. Po zmianie stron gospodarze złapali więcej sił i zdołali przechylić prowadzenie na swoją stronę. Do siatki rywala trafiali Adam Wodnicki i Damian Kudła. W końcówce Citi United musieli zastosować „obronę Częstochowy„ , bo cały czas napierali goście, którzy również byli głodni zwycięstwa. Breaking Bank strzelił jedynie na wyrównanie i remisem 4:4 zakończył się ten mecz. PB