Bramkarz:
Iwaniuk-Sawczuk Rafał: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Skład:
Adil Afandi, Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Szymon Drozdowski, Rafał Iwaniuk-Sawczuk, Łukasz Migała, Paweł Olszta, Grzegorz Potepa, Mikołaj Przerwa,
Skład:
Marcin Antonik, Błażej Czachor, Piotr Grabowski, Adam Kiszka, Adam Koteja, Adam Krzyżewski, Mateusz Michalczyk,

Ostatnie 5 minut zweryfikowało
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Rapid Risk oraz Loco Motiv. Gospodarze przyzwyczaili nas już do tego, że mecze z ich udziałem zawsze są rozgrywane na wysokim poziomie i możemy podczas nich obejrzeć mnóstwo ładnych bramek. Tak też było w starciu z Loco Motivem. W pierwszej połowie gospodarze mieli przewagę, choć jako pierwsi strzelili goście w 7 minucie. Dalej bramki zdobywali Grzegorz Potepa, Szymon Drozdowski ( 2 ) oraz Marcin Drozdowski. Do końca pierwszej połowy utrzymali oni rezultat 4:1. W drugiej połowie Loco Motiv o wiele bardziej stawiał się rywalom i nie pozwolił Rapidowi na łatwe zwycięstwo. I jedni i drudzy strzelali gola za golem w kolejnych 20 minutach. Po przerwie jednak goście świetnie wzięli się za odrabianie strat i w 33 minucie goście zdołali doprowadzić do wyrównania! Rapid potwierdził jednak swoją klasę w końcówce i nie pozostawił złudzeń. W ostatnich 5 minutach strzelił 4 gole i zwyciężył 9:5. PB