Mariusz Firmanty, Michał Jakubczyk, Marcin Mazur, Jakub Petlik, Artur Szewczyk, Jarek Zaręba,
Skład:
Patryk Bieniek, Krzysztof Henrych, Oleksandr Liakhovyi, Piotr Litwiński, Artur Małecki, Konrad Przymęcki,

Kolejne punkty dla USP...
Na pierwsze spotkanie w dniu dzisiejszym rozpoczynającego się sezonu Jesień 2018 Ligowca Mistrzów zaplanowano mecz I Ligi w którym to udział wezmą USP Zdrowie oraz Kominiarze ESKOM. Gospodarze mają już za sobą debiut w obecnym sezonie po którym doliczyli cenne trzy punkty. Kominiarze w naszych rozgrywkach jeszcze nie grali, a jak zaprezentują się w swoim pierwszej potyczce? Zaraz się okaże. Po pierwszym gwizdku obie ekipy toczyły wyrównany bój co chwila przenosząc akcje z pod jednej bramki pod drugą. Więcej szczęścia mieli jednak gospodarze, którym w 10 minucie udało się przełamać obronę nowicjusza. Strzelcem bramki Jarek Zaręba. Po zdobyciu gola dającego prowadzenie USP co raz bardziej zdecydowanie zaczęło przeważać nad swoim rywalem co w samej końcówce zaowocowało drugim trafieniem, a tym razem na listę wpisał się Artur Szewczyk. Do przerwy 2:0 dla USP Zdrowie. Strzały 7:5, celne 5:3. W drugiej części gry Kominiarze częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich, niestety skuteczność w dniu dzisiejszym nie była najmocniejszą stroną tej ekipy. Jedyną bramkę zdobył Krzysztof Henrych w 32\\\\\\\' minucie. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:1 dla USP Zdrowie. Strzały 17:19, celne 11:15.