Skład:
Sebastian Adamczyk, Patryk Franczuk, Mariusz Grudnik, Mariusz Ilczuk, Piotr Krawczyk, Rafał Lenart, Arek Szymański,
Skład:
Dmytro Artechuk, Oleg Bortnyk, Yuri Danylevsyi, Kostyantyn Didenko, Oleksandr Grib, Sergii Ivanciv, Anton Lysiuk, Artem Papusha, Ivan Polyanskyi,

Inauguracyjnym spotkaniem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Ligowiec Sztuczna zmierzyły się zespoły AB MED. oraz FC Otamany. Dla tych drugich był to pierwszy mecz w rozgrywkach Ligowca. Wynik spotkania otworzył zawodnik FC Otamany- Artem Popusha, który po podaniu przed pole karne od Oleksandra Griba umieścił piłkę tuż obok bliższego słupka. Siedem minut później Dmytro Artechuk po prostopadłym podaniu od Kostyantyna Didenko trafił do pustej bramki. Pomimo znacznej przewagi zawodników występujących w żółto-niebieskich strojach to właśnie zawodnik AB MED.-u Piotr Krawczyk popisał się wspaniałym uderzeniem w okolice spojenia. Lokomotywa FC Otamanów nie zwalniała i gdyby nie wspaniała postawa bramkarza AB MED.- Patryka Franczuka po pierwszych dwudziestu minutach spotkania na tablicy mógłby widnieć wynik co najmniej dwucyfrowy. W 14 minucie Dmytro Artechuk wpisał się na listę strzelców po raz drugi, tym razem po technicznym uderzeniu piłka wylądowała koło dalszego słupka. Na bramkę kontaktową trzeba było czekać do 23 minuty. Sebastian Adamczyk z boku pola karnego zagrał idealną piłkę prosto na głowę wbiegającego P. Krawczyk, a on nie zastanawiając się długo zamienił to crossowe podanie na bramkę. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy O. Grib podwyższył prowadzenie do do dwóch bramek. Drugą część meczu rozpoczęliśmy od trzeciej bramki strzelonej przez P. Krawczyka- Mariusz Ilczuk po rajdzie prawą stroną boiska zagrał do niepilnowanego Krawczyka, a on umieścił piłkę w pustej bramce. Trzydzieści sekund później piątą bramkę na konto FC Otamany strzelił Anton Lysiuk. Debiutanci nie zwalniali tempa gry i nie zamierzali bronić wyniku. W 34 minucie Ivan Polyanskyi zagrał piłkę z linii końcowej przed pole karne do O. Griba, a on wykorzystał złe ustawienie bramkarza umieszczając piłkę między jego nogami. Dziewięć minut przed ostatnim gwizdkiem A. Papusha trafił do bramki po raz drugi podwyższając prowadzenie do 4 bramek. Cztery minuty później Sebastian Adamczyk zmniejszył przewagę do 3 bramek. Jednak kropkę nad \\\'i\\\' postawił O. Grib ustalając wynik spotkania na 8:4.