Skład:
Oleg Bortnyk, Yuri Danylevsyi, Kostyantyn Didenko, Vlad Fedotov, Oleksandr Grib, Sergii Ivanciv, Dmytro Kholodkevych, Anton Lysiuk, Artem Papusha,
Skład:
Jan Butkiewicz, Maciek Chojecki, Maks Jaromski, Piotr Kalinowski, Adam Laakel, Jędrek Ostrowski, Eryk Stoch, Kuba Zarzycki,

Pierwsze 20. minut spotkania było bardzo wyrównane, gdzie oba zespoły sporadycznie znajdowały się w sytuacji strzeleckiej. Wynik spotkania otworzył właśnie w 16. minucie Anton Lysiuk, który przejął źle wybitą piłkę na środku boiska, po czym mając wystarczająco dużo miejsca i czasu umieścił piłkę obok dalszego słupka bramki. Trzy minuty później Yuri Danylevsyi wywalczył piłkę jeszcze przed swoim karnym, a następnie zakończył samotny rajd mocnym uderzeniem po ziemi. Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Vlad Fedotov podwyższył prowadzenie na 3:0. Drugą część spotkania rozpoczęliśmy od bramki Spowolnionych - Jan Butkiewicz odnalazł niepilnowanego Adama Laakela, który mając półtora miejsca przed linią pola karnego oddał uderzenie tuż obok dalszego słupka bramki. Strata bramki podziała elektryzująco na zespół FC Otamany, a efektem tego były kolejne trzy bramki zdobyte w przeciągu siedmiu minut.