/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o drużynie
W chwili obecnej informacje o drużynie nie są dostępne.
O drużynie
X-Trade Brokers jest europejskim domem maklerskim nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, specjalizującym się w instrumentach finansowych będących przedmiotem obrotu na rynku pozagiełdowym i giełdzie. Od 2002 roku aktywnie działamy na rynkach zagranicznych, gdzie oferujemy naszym klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością.
XTB jest obecny również poza Polską - obecnie jesteśmy licencjonowani w ponad 10 krajach Europy.
Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego środowiska dla potrzeb transakcji instrumentami pochodnymi na rynku Forex, rynku towarowym i akcyjnym na rynkach pozagiełdowych. Umożliwiamy też inwestowanie na rynkach giełdowych – w Polsce i na całym świecie. Platformy transakcyjne oferowane przez XTB są autorskim rozwiązaniem firmy – efektem pracy najwyższej klasy specjalistów w zakresie IT i Tradingu. Dzięki najbardziej zaawansowanym technologicznie narzędziom transakcyjnym, XTB udostępnia inwestorom dostęp do rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie.

XTB chce przyczyniać się do pogłębiania wiedzy i świadomości inwestycyjnej uczestników rynku kapitałowego, dlatego aktywnie uczestniczy w procesie edukacji inwestorów w Polsce i Europie poprzez organizację bezpłatnych szkoleń, udział w konferencjach branżowych, a także wydawanie oraz promowanie fachowej literatury i materiałów edukacyjnych. www.xtb.pl

Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
e-TarNet