Skład:
Marek , Marcin Bystros, Krzysztof Furtek, Filip Kaczmarzyk, Przemek Lik, Grzesiek Miklas, Adam Narczewski, Konrad Osiński, Paweł Staniszewski,
Skład:
Kamil Bąkowski, Piotr Kowalski, Przemysław Kuśmierczuk, Stefan Neciula, Piotr Panasiuk, Sebastian Rogalski, Robert Strzelecki, Dariusz Szczyrek, Dominik Szymański,

Spotkanie kapitalnie rozpoczęli piłkarze XTB. Już w 4. minucie za sprawą precyzyjnego uderzenia Konrada Osińskiego objęli prowadzenie. Pięć minut później znów było po równo. NFOŚiGW wyprowadził szybki kontratak. Na połowie przeciwników zawodnicy wymienili kilka podań a całą akcję silnym strzałem zakończył Piotr Kowalski. 13. minuta ponownie należała do XTB. Prowadzenie swojej drużynie zapewnił kapitan - Adam Narczewski, z najbliższej odległości pokonując bramkarza NFOŚiGW. Kolejne minuty na boisku upłynęły pod znakiem walki. Zespół w zielonych trykotach usilnie próbował wyrównać, lecz szczelna defensywa XTB skutecznie to uniemożliwiała. Do ostatniego gwizdka utrzymał się rezultat 2:1 i do półfinału awansowali brokerzy.