Skład:
Paweł Kotłowski, Kacper Maruszczak, Mateusz Maruszczak, Łukasz Michalczuk, Marcin Mikołajczyk, Michał Moczulski, Franek Strakowski, Karol Wakulewski, Wiktor Zdzierzycki,
Skład:
Michał Jóźko, Jacek Kinowski, Janusz Kostrzewski, Michał Koter, Przemysław Łysiak, Michał Michel, Jarosław Pająk, Dawid Stań, Piotr Talarek,

W 7. minucie MASTBUD był bliski objęcia prowadzenia. W ciągu kilku sekund na bramkę Marcina Mikołajczyka padły trzy strzały. Najbliżej zdobycia gola nożycami był Piotr Talarek, lecz po jego uderzeniu futbolówka minęła poprzeczkę o kilkanaście centymetrów. Dwie minuty później golkiper Nestle musiał skapitulować. Silnym strzałem z boku pola karnego zaskoczył go Michał Jóźko. Minutę później ten sam zawodnik stanął przed kapitalną szansą i znów się nie pomylił! 2:0. Nestle nie mogło się pozbierać po tych dwóch silnych ciosach a otrzymali dwa kolejne! W 11. i 12. minucie dwukrotnie Mikołajczyka pokonał Dawid Stań. 16. minuta ponownie należała do MASTBUDU. Tym razem sprytnym uderzeniem - bezpośrednio z rzutu rożnego, popisał się Jacek Kinowski i było już 5:0. W 20. minucie Nestle wzięło się do odrabiania strat. Najpierw gola zdobył Wiktor Zdzierzycki a dwie minuty później kolejne trafienie zanotował Paweł Kotłowski. W ostatniej minucie ponownie bramkarza MASTBUDU pokonał Zdzierzycki, ustalając tym samym rezultat spotkania na 3:5.