Skład:
Marek , Marcin Bystros, Krzysztof Furtek, Filip Kaczmarzyk, Przemek Lik, Grzesiek Miklas, Adam Narczewski, Konrad Osiński, Paweł Staniszewski,
Skład:
Michał Bieliński, Jarosław Dąbrowski, Marcin Górniakowski, Wojciech Kromka, Łukasz Żydkiewicz, Mateusz Żydkiewicz, . Lubański, Wojciech Pacholczak,

Wielki finał Ligowiec Biznes Cup 2015 korzystniej rozpoczął się dla XTB. Już w 4. minucie Adam Narczewski skorzystał z zamieszania w polu karnym TVN-u i z bliskiej odległości pokonał Lubańskiego. W 9. minucie szybki kontratak brokerów przyniósł drugiego gola. Dobre podanie Pawła Staniszewskiego na bramkę zamienił Filip Kaczmarzyk. W 11. minucie Mateusz Żydkiewicz mógł zdobyć gola kontaktowego, lecz jego strzał z rzutu wolnego i dobitkę w świetnym stylu wybronił golkiper brokerów. W 16. minucie świetną bombą zza pola karnego popisał się Konrad Osiński i na tablicy świetlnej zagościł rezultat 3:0. Chwilę później równie kapitalnym strzałem popisał się Mateusz Żydkiewicz z TVN-u lecz na jego nieszczęście piłka po rykoszecie obiła jeszcze słupek i wyszła na rzut rożny. W 18. minucie ten sam zawodnik już się nie pomylił, zdobywając premierowe trafienie dla zespołu w niebieskich trykotach. Mimo zaciętej walki w końcówce rezultat nie uległ już zmianie. Drużyna X-Trade Brokers zwyciężyła w Ligowiec Biznes Cup 2015! Gratulacje!