Marcin Banasik, Marek Habrowicz, Artur Jaworski, Paweł Magdzarz, Arkadiusz Miastowski, Maciej Sztubarski,
Skład:
M Barszczewski, R Gorzkowski, M Starnawski, Łukasz Targosz, Jacek Tarkowski, Woźniak,

Nissan zwycięża na start
Ekipy Nissana i Spotu znały się dobrze już przed meczem, z poprzednich rozgrywek, w których ze sobą rywalizowały. Faworytem spotkania był Nissan, który zaliczył kapitalną końcówę poprzedniego sezonu. Gospodarze rozpoczęli spotkanie zgodnie z planem. W 4. Arek Miastowski dograł w pole karne do młodziutkiej perełki Ligowca, Marcina Banasika, ten odegrał do starszego kolegi, a Miastowski musiał tylko dostawić nogę, by strzelić gola. Minutę później Marcin Starnawski podał przez całe pole karne do Jacka Tarkowskiego, a ten mocnym uderzeniem z pierwszej piłki doprowadził do wyrównania. Chwilę później Spot nieoczekiwanie objął prowadzenie. Marcin Starnawski przedostał się środkiem i uderzył z lewej nogi z linii pola karnego, a piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do bramki. Na tym dobra passa Spotu się skończyła. W 9. minucie Artuj Jaworski wyrównał strzałem sprzed pola karnego. W 17. minucie Nissan powrócił na prowadzenie po mocnym uderzeniu z pierwszej piłki z boku pola karnego Marka Habrowicza. W drugiej połowie dominacja Nissana trwała dalej. W 23. minucie Habrowicz trafił po raz drugi. Razem z Arkiem Miastowskim znaleźł się w sytuacji dwóch na bramkarza. Miastowski podał, a Habrowicz wykończył akcję. W 31. minucie Marcin Banasik odebrał piłkę rywalom, dograł do Arka Miastowskiego, a ten zrewanżował się za sytuację z 4. minuty, odegrał do Banasika, który pewnie wbił piłkę do bramki w polu karnym. W 39. minucie Miastowski dobił z ostrego kąta strzał swojego kolegi z zespołu i było już 6:2. Na poprawę humoru gości w ostatniej minucie gola zdobył Adam Woźniak, który odebrał piłkę rywalom w środkowym sektorze boiska i świetnie uderzył z dystansu. [Krzysiek]