/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Aktualności
Wracamy do walki po długiej przerwie spowodowanej zarażeniem obecnym na całym świecie. Na pewno niewielu z zawodników utrzymywało formę w inny sposób niż gra na hali a powrót do walki na placu z pewnością nie należał do najłatwiejszych.
W pierwszej kolejce nie odbyła się pełna liczba spotkań, w dwa dni rozgrywek odbyły się po dwa mecze więc do ruchu wróciło osiem drużyn.
W poniedziałek jako pierwsi wrócili gracze ekipy Electren i Semper Victoria. Gospodarze od pierwszej minuty pokazali że po długiej przerwie są głodni gry i zakończyli powrót na parkiet zwycięstwem aż ośmioma trafieniami. Drugie z poniedziałkowych spotkań było znacznie bardziej wyrównane. Loco Motiv do samego końca równo walczył o punkty, jednak Duch Borzych w końcówce zdobył bramkę dającą komplet punktów.
Wtorkowe pojedynki rozpoczęła walka pomiędzy Kejskraszers a JMP. Gospodarze nie mieli za wiele do powiedzenia, goście od samego początku starali się o wysoki wynik. Ostatecznie skończyli walkę wynikiem 3:19.Ostatnie spotkanie z tej kolejki to walka Rapid Risku z Risk&Trust, goście do końca utrzymywali przewagę. W ostatniej minucie Rapid ustalił równy podział punktów.
Obecnie pierwsze miejsce w tabeli należy do Risk&Trust, ale inne drużyny na pewno powalczą by zająć tą pozycję.
Do zobaczenia podczas następnych kolejek!
...............
Tabela - Liga Bankowa wiosna 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1BRS4124003514134
2JMP512401491810-4
3Risk&Trust410310276000
4Duch Borzych4103101710000
5Albi Celestes393003510000
6ELECTREN49301286000
7Rapid Risk572122224
8Loco Motiv562032822
9Kejskraszers431031639000
10CMGT OPS431031540000
11Citi United21011715
12FC CPCQ2230003515
13Semper Victoria500051143
14Finestra40004538
Poniedziałek, 2020-03-02
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15Loco MotivSemper Victoria
10:4
20:30Felińskiego 15Citi UnitedDuch Borzych
4:4
21:15Felińskiego 15ELECTRENKejskraszers
13:1

Wtorek, 2020-03-03
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15BRSJMP
7:3
19:45Felińskiego 15FinestraRisk&Trust
0:15
20:30Felińskiego 15Rapid RiskFC CPCQ22
5:2
21:15Felińskiego 15Albi CelestesCMGT OPS
14:4

Poniedziałek, 2020-03-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15ELECTRENCiti United
- : -
20:30Felińskiego 15KejskraszersFinestra
10:1
21:15Felińskiego 15Semper VictoriaRisk&Trust
1:6

Wtorek, 2020-03-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15JMPCMGT OPS
14:4
19:45Felińskiego 15FC CPCQ22Duch Borzych
3:5
20:30Felińskiego 15BRSRapid Risk
12:2
21:15Felińskiego 15Albi CelestesLoco Motiv
8:5

Poniedziałek, 2020-09-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15ELECTRENSemper Victoria
9:1
20:30Felińskiego 15Citi UnitedCMGT OPS
- : -
21:15Felińskiego 15Loco MotivDuch Borzych
1:2

Wtorek, 2020-09-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15BRSFC CPCQ22
- : -
19:45Felińskiego 15KejskraszersJMP
3:19
20:30Felińskiego 15Rapid RiskRisk&Trust
3:3
21:15Felińskiego 15Albi CelestesFinestra
- : -

Poniedziałek, 2020-09-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15FC CPCQ22JMP
0:5 wo
20:30Felińskiego 15Duch BorzychKejskraszers
6:2
21:15Felińskiego 15Albi CelestesSemper Victoria
13:1

Wtorek, 2020-09-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15FinestraLoco Motiv
0:5
19:45Felińskiego 15CMGT OPSBRS
2:8
20:30Felińskiego 15Citi UnitedRapid Risk
3:11
21:15Felińskiego 15Risk&TrustELECTREN
3:2

Poniedziałek, 2020-10-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15CMGT OPSSemper Victoria
5:4
20:30Felińskiego 15Citi UnitedKejskraszers
- : -
21:15Felińskiego 15Albi CelestesDuch Borzych
- : -

Wtorek, 2020-10-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00-FinestraJMP
4:8
19:45Felińskiego 15Risk&TrustFC CPCQ22
- : -
20:30Felińskiego 15Rapid RiskELECTREN
1:4
21:15Felińskiego 15Loco MotivBRS
7:8

Poniedziałek, 2020-10-12
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15Loco MotivKejskraszers
- : -
20:30Felińskiego 15Albi CelestesRisk&Trust
- : -
21:15Felińskiego 15Citi UnitedSemper Victoria
- : -

Wtorek, 2020-10-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15CMGT OPSDuch Borzych
- : -
19:45Felińskiego 15FinestraFC CPCQ22
- : -
20:30Felińskiego 15Rapid RiskJMP
- : -
21:15Felińskiego 15BRSELECTREN
- : -

Poniedziałek, 2020-10-19
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15Duch BorzychRisk&Trust
- : -
20:30Felińskiego 15Albi CelestesBRS
- : -
21:15Felińskiego 15Semper VictoriaFinestra
- : -

Wtorek, 2020-10-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15FC CPCQ22CMGT OPS
- : -
19:45Felińskiego 15ELECTRENLoco Motiv
- : -
20:30Felińskiego 15KejskraszersRapid Risk
- : -
21:15Felińskiego 15JMPCiti United
- : -

Czwartek, 2099-01-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00Felińskiego 15Risk&TrustLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaBRS
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesELECTREN
- : -
00:00Felińskiego 15FinestraCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychBRS
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesJMP
- : -
00:00Felińskiego 15ELECTRENCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15JMPELECTREN
- : -
00:00Felińskiego 15ELECTRENDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Rapid RiskFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15JMPLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22ELECTREN
- : -
00:00Felińskiego 15JMPDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15BRSFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22Loco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15JMPSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15BRSRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22Citi United
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersBRS
- : -
19:00Felińskiego 15Risk&TrustJMP
- : -
19:45Felińskiego 15FinestraELECTREN
- : -
19:45Felińskiego 15Rapid RiskLoco Motiv
- : -
20:30Felińskiego 15Albi CelestesFC CPCQ22
- : -
20:30Felińskiego 15Citi UnitedBRS
- : -
21:15Felińskiego 15Duch BorzychSemper Victoria
- : -
21:15Felińskiego 15CMGT OPSKejskraszers
- : -
e-TarNet