/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Ligowiec Kobiet
21 września 2020
Szanowne Zawodniczki!

Już 4 października wracamy z naszą ligą dla Pań! Zmagania jesiennego Ligowca Kobiet rozpoczniemy następującą serią gier:

18:00 KS Bednarska vs. WAP Sporting

19:00 Like a Girl vs. AQUICK

19:50 FC WAW vs. Blue


Proszę o szybkie potwierdzenie obecności! Do zobaczenia na boisku!

Pozdrawiam
Adam Grzymski
514-444-101

W razie pytań prosimy o kontakt: Adam Grzymski tel:. 514-444-101
- e-mail: adam @ ligowiec.pl

Zapraszamy do polubienia: www.facebook.com/Ligowiec
......
Tabela - Ligowiec Kobiet jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1WAP Sporting1310083000
2AQUICK1310051000
3FC WAW0000000
4Zamłynie Radom0000000
5Like a Girl1000115
6KS Bednarska1000138
Niedziela, 2020-10-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
18:00WarszawiankaBKS BednarskaWAP Sporting
3:8
19:00WarszawiankaALike a GirlAQUICK
1:5

Niedziela, 2020-10-11
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
13:15WarszawiankaAFC WAWAQUICK
- : -
14:15WarszawiankaAWAP SportingLike a Girl
- : -

Niedziela, 2020-10-18
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAWAP SportingZamłynie Radom
- : -
14:15WarszawiankaAZamłynie RadomKS Bednarska
- : -
19:50WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
- : -

Niedziela, 2020-10-25
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaBFC WAWWAP Sporting
- : -
16:10WarszawiankaAAQUICKKS Bednarska
- : -

Niedziela, 2020-11-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaAFC WAWKS Bednarska
- : -
14:15WarszawiankaBLike a GirlZamłynie Radom
- : -
15:10WarszawiankaAAQUICKWAP Sporting
- : -

Niedziela, 2020-11-15
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAZamłynie RadomFC WAW
- : -
00:00WarszawiankaAAQUICKLike a Girl
- : -
00:00WarszawiankaAWAP SportingKS Bednarska
- : -

Niedziela, 2020-11-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAKS BednarskaFC WAW
- : -
00:00WarszawiankaAWAP SportingAQUICK
- : -
00:00WarszawiankaAZamłynie RadomLike a Girl
- : -

Niedziela, 2020-11-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaALike a GirlFC WAW
- : -
00:00WarszawiankaAZamłynie RadomWAP Sporting
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaAQUICK
- : -

Niedziela, 2020-12-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAAQUICKFC WAW
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaZamłynie Radom
- : -
00:00WarszawiankaALike a GirlWAP Sporting
- : -

Niedziela, 2020-12-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAWAP SportingFC WAW
- : -
00:00WarszawiankaALike a GirlKS Bednarska
- : -
00:00WarszawiankaAAQUICKZamłynie Radom
- : -

Czwartek, 2099-01-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAZamłynie RadomAQUICK
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWZamłynie Radom
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaLike a Girl
- : -