/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Za nami już czwarta, przedostatnia seria gier w #Ligowiec_Lato! W Ekstraklasie mieliśmy kolejną zmianę lidera, po dość niespodziewanej porażce Trotka.waw.pl FC Modżajto na pierwsze miejsce wskoczyli Flying Bisons. W I Lidze w meczu na szczycie Lagardere Travel Retail okazali się lepsi od Aldesy, w grze o tytuł dzięki wygranej z legalalliance.pl pozostała też ORA Warszawa. Zapraszamy na podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę w Ekstraklasie miało być starcie Flying Bisons z Przyjaciółmi, ale to skończyło się walkowerem, dzięki czemu łatwo trzy punkty trafiły do „Bizonów”, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce. Na drugim zameldowali się zawodnicy Papadensów po pokonaniu Irydionu 10:0, lecz do przerwy niebiesko-biali prowadzili jedynie 2:0. I trzeba przyznać, że w pierwszej odsłonie było to bardzo zacięte widowisko, a ekipa w żółtych trykotach masowo marnowała sytuacje bramkowe. Duża w tym zasługa Dominika Podlewskiego, który uwijał się jak w ukropie między słupkami. Druga połowa była już rozegrana pod dyktando Papadensów, a świetnie zagrali zwłaszcza Adrian Strąk (autor pięciu goli) czy wszędobylski Artur Stachurski. Przed tą kolejką liderem była Trotka.waw.pl FC Modżajto i to ona była faworytem rywalizacji z Barberianem. Jednak tego dnia kapitalnie dysponowany był w bramce Marcin Wiśniewski, który raz za razem popisywał się fantastycznymi robinsonadami. W ofensywie zaś jak zwykle brylował Mariusz Wojciechowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. A po zmianie stron dorzucił kolejne dwa trafienia, po jednym zanotowali też Piotr Królik i Konrad Kleszczewski. A że Wiśniewski nie dał ani się pokonać ani razu w tym meczu, to zakończyło się na 6:0 dla Barberiana. Po tej wygranej zespół w czarnych trykotach wskoczył na trzecią pozycję, FC Modżajto spadli z pierwszego aż na czwarte miejsce.

1 Liga:
Emocji nie brakowało też na pierwszym froncie. Pierwsza cześć rywalizacji legalalliance.pl z ORA Warszawa zakończyła się bezbramkowym remisem, więc na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W tej skuteczniejsi byli zawodnicy OW, czterokrotnie pokonując golkipera rywali i dając się zaskoczyć tylko raz. Zwycięstwo 4:1 pozwoliło drużynie w białych strojach zachować szanse na mistrzostwo. Tego najbliżej jest Lagardere Travel Retail, którzy w tej kolejce w spotkaniu na szczycie ograli Aldesę 3:1. Lepiej zaczął zespół Filipa Błasiaka, bo od wyniku 1:0, a mógł prowadzić znacznie wyżej, jednak fenomenalnie w „klatce” spisywał się Mariusz Brinken i dzięki jego postawie ekipa Tomasza Morenia nie straciła w tej potyczce już więcej bramek. W ataku zaś jeszcze przed przerwą LTR wyrównali, by po zmianie stron, w końcowym etapie tego widowiska zadać dwa zabójcze ciosy. Finalnie Lagardere triumfowali 3:1, przez co objęli prowadzenie w lidze i do sięgnięcia po mistrzostwo brakuje im ledwie punktu. Aldesa mimo porażki również może sięgnąć po złoto, ale musi wygrać w ostatniej serii gier i liczyć na porażkę nowego lidera. W ostatnim spotkaniu tej czwartej serii gier Niedogazowani wygrali walkowerem z WideLaw.





________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy5113202911
2Trotka.waw.pl FC Modzajto5103112217
3Flying Bisons593022919
4Barberian572122026
5Irydion541131327
6Przyjaciele51014316
...
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ORA Warszawa5124013118133
2Lagardere Travel Retail512401191310-3
3Aldesa593022312
4Niedogazowani572122422
5legalalliance.pl541131122
6WideLaw50005223
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
5:5
21:50-Flying BisonsIrydion
4:2

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
4:1

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
2:10
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
0:3

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-Trotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
0:6

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
7:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
3:0
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
3:5
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-NiedogazowaniORA Warszawa
6:7

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
0:3

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-legalalliance.plORA Warszawa
1:4

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00-Lagardere Travel RetailAldesa
3:1
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
3:0

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
7:4
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
4:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
3:0


Stan na: 2019-12-05.
Podlinkowanie przekierowuje do ostatniego meczu/sezonu danej drużyny w rozgrywkach.

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Trotka.waw.pl FC ModzajtoBiznes17400
2.Grospol.plBiznes16820
3.Flying BisonsBiznes14970
4.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa13920
5.IrydionBiznes13670
6.Saska PGC TeamBiznes12512
7.BarberianBiznes12490
8.Boca JuniorsSztuczna_Trawa1224-2
9.BudimexBiznes12100
10.Risk&TrustFutsal11610
11.PKO BP FinatBiznes100511
12.Panattoni EuropeBiznes100011
13.JMPFutsal99412
14.Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes9861
15.BobiRed.plBiznes961-4
16.BRSFutsal9271
17.BastionSztuczna_Trawa8462
18.Lagardere Travel RetailBiznes8426
19.SpowolnieniSztuczna_Trawa8342
20.PrzyjacieleLato823-8
21.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa822-5
AldesaBiznes822-9
23.LingaroBiznes810-9
24.Albi CelestesFutsal735-6
25.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes7247
26.USP ZdrowieFutsal70529
27.Rapid RiskFutsal704-7
28.HYABAKBiznes6940
29.SGSP WarszawaFutsal6908
30.PRA GroupBiznes686-4
31.PapadensyLato6793
32.Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa67015
33.MoneyGramBiznes665-6
34.KejskraszersFutsal660-3
35.Tango WarszawaSztuczna_Trawa6570
36.Citi UnitedFutsal645-7
37.bezawarii.comSztuczna_Trawa643-7
38.FC HanoiBiznes , Sztuczna_Trawa617-3
39.WideLawBiznes615-1
40.LEKAPBiznes6079
41.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa600-8
42.OBIFutsal5988
43.NatWestBiznes582-4
44.AZS-WITFutsal5702
45.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa5646
46.KokosySztuczna_Trawa55914
47.OSUPSztuczna_Trawa554-4
48.PZU Sport TeamBiznes54410
49.SłużewiecSztuczna_Trawa5414
50.Warriors-RealSztuczna_Trawa540-9
51.Hmmm FCSztuczna_Trawa530-9
52.Loco MotivFutsal51212
PIT-RADWAR S.A.Biznes51219
54.legalalliance.plBiznes507-2
55.IPOPEMA Business ConsultingBiznes506-11
56.IGTBiznes488-16
57.SanteMistrzow487-12
58.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa4835
59.Audiomagic.plBiznes467-5
60.Orlik MokotówSztuczna_Trawa461-3
61.LS WorldBiznes448-5
62.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa446-14
63.CONNS-BUDSztuczna_Trawa431-4
64.FC WAWKobiet4235
65.KDPBiznes4221
66.FC K.A.C.Sztuczna_Trawa405-5
67.CargillBiznes3927
68.Plata o plomoFutsal36113
Po co to graćSztuczna_Trawa36122
70.KolektivSztuczna_Trawa353-2
71.La FuriaSztuczna_Trawa348-9
72.Citi HandlowyMistrzow345-7
73.SRBFutsal342-6
74.FC CPCQ22Futsal33715
75.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa3321
FC OtamanySztuczna_Trawa33247
77.AZS PJATKSztuczna_Trawa3311
78.DSVBiznes328-8
79.Like a GirlKobiet3226
80.Citi OldboysCiti_Bankowa318-9
81.Blue TeamKobiet31616
NFOŚiGWBiznes31610
83.Eurosport DiscoveryFutsal30458
Fair Play PlusSztuczna_Trawa304-6
85.AZS UWMistrzow302-10
Zepter ITBiznes302-12
87.Atak KlonówSztuczna_Trawa290-3
88.Forza WarszawaSztuczna_Trawa266-5
89.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes265-9
90.SztukasySztuczna_Trawa263-8
91.Diamonds UtdKobiet254-3
92.Harbor CenterBiznes252-6
93.Agfa GraphicsBiznes2485
94.ANDRA Sp. z o.o.Biznes245-7
95.MoventumBiznes239-3
96.CMGT OPSFutsal23710
97.RobocleanSztuczna_Trawa236-2
98.ORA WarszawaLato233-5
99.FinestraFutsal228-20
100.PolibudaFutsal22662
101.OKS SłużewSztuczna_Trawa225-1
PilotFutsal22549
103.GTBiznes21913
Song LamSztuczna_Trawa21926
105.InnogyBiznes2176
106.The ZombiesSztuczna_Trawa208-12
107.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa207-4
108.Chaos OchotaSztuczna_Trawa199-6
NiedogazowaniLato199-12
110.Sama ObronaSztuczna_Trawa1983
111.GPR SonicSztuczna_Trawa19029
112.Złote KalesonySztuczna_Trawa179-7
113.CMSBiznes175-5
114.Fizjoterapia PolskaSztuczna_Trawa17222
115.PolisquadSztuczna_Trawa17012
116.UltimaMistrzow169-2
117.Inter C.F.Sztuczna_Trawa168-19
118.HEGBiznes167-9
119.Królewski SmakFutsal164-18
120.NankatsuSztuczna_Trawa163-16
121.Idea BankBiznes162-14
122.DTSSztuczna_Trawa156-2
123.DTS TransportBiznes149-13
124.FC RiversSztuczna_Trawa1461
125.Koty z OchotySztuczna_Trawa145-13
126.Uszy PajonkaSztuczna_Trawa143-9
127.Breaking BankCiti_Bankowa142-4
128.SonicSztuczna_Trawa141-13
129.Tango II WarszawaSztuczna_Trawa128-11
130.Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa126-12
131.Idea Bank IIBiznes123-1
132.La ZabawaMistrzow1220
133.Instal-MetalBiznes121-7
134.AQUICKKobiet12019
MKSN Mazowsze WarszawaKobiet Cup 2019120-1
136.PSKMistrzow118-5
137.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa117-3
Teknika SABiznes117-16
139.NO10.plFutsal1118
140.ExatelBiznes110-5
141.WM'19Sztuczna_Trawa107-18
142.PKO Bank PolskiBiznes103-14
143.Pracuj.plBiznes93-4
144.Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa92-1
145.BisnodeBiznes9137
146.Retarded BoysSztuczna_Trawa89-10
147.KickersiSztuczna_Trawa86-6
148.PJMMistrzow85-3
VNPL GroupBiznes851
150.Nissan ZaborowskiBiznes838
ProService FintecoBiznes83-12
152.Restauracja 4 CzwarteBiznes7610
153.Szybki SzotSztuczna_Trawa7533
154.RKS OkęcieMistrzow74-3
155.Red_DevilsCiti_Bankowa73-10
156.MindpeakBiznes7167
Piastovia PiastówLadies Cup 201871-4
158.Zamłynie RadomLadies Cup 201869-4
159.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa68-11
UKS OłtarzewKobiet Cup 201968-4
161.Manchester CitiLato67-4
162.Warszawska Akademia PiłkarskaKobiet66-4
163.Białe WilkiBiznes61-20
164.KS BednarskaKobiet58-9
165.PSC ConstansMistrzow57-4
166.MoczymordySztuczna_Trawa56-1
167.MJM InvestmentBiznes540
PolitechnikaSztuczna_Trawa540
169.Marshallion.plBiznes531
170.McArthurBiznes521
ProDataBiznes52-5
172.FC SarolSztuczna_Trawa505
Raszyn ILadies Cup 2018501
SantiagoSztuczna_Trawa50-10
175.AZS PW PlusLadies Cup 201849-8
KSZO OstrowiecLadies Cup 2018490
177.Colo-ColoSztuczna_Trawa47-1
178.Kominiarze ESKOMMistrzow44-6
179.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa43-21
180.WAP Girls BemowoLadies Cup 201842-2
181.Bella TeamLadies Cup 201840-1
Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa40-1
183.Coca-Cola ServicesBiznes381
184.EcoCarBiznes371
185.Business LinkBiznes35-7
Levis TeamSztuczna_Trawa357
187.SuproLato340
188.Legia LadiesLadies Cup 2018330
Pożoga BonitoSztuczna_Trawa33-15
UKS MazoviaKobiet3327
191.PerfumescoBiznes29-2
192.Nest BankBiznes272
193.FC Nam DinhSztuczna_Trawa244
Raszyn IILadies Cup 2018244
Warsaw GalaxySztuczna_Trawa24-11
196.CG-1Biznes2214
UKS ZąbkoviaBiznes_Women223
197.Fabet KonstrukcjeBiznes21-3
FenicjaMistrzow213
PiasecznoBiznes_Women213
200.Real Incentive HammersBiznes192
201.ChrząszczykiBiznes_Women183
202.SGHMistrzow17-14
203.Deymedal TeamBiznes_Women163
Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow16-12
Wola TeamSztuczna_Trawa163
206.SNG SadybaSztuczna_Trawa15-8
TVPKobiet152
208.FC K.A.C. LadiesBiznes_Women121
209.Warszawska Akademia Piłkarska IIBiznes_Women112
210.Agfa NVBiznes94
Nav TeamCiti_Bankowa9-5
212.Citi TakaCiti_Bankowa8-18
213.EtnoligaLadies Cup 201864
214.Saska VillaSztuczna_Trawa44
Szturmowe GranatyBiznes_Women44
216.MimatechBiznes3-4
PH BłonieBiznes3-26
218.DeltaSztuczna_Trawa23
219.Coca-Cola GBSBiznes0-3
InterRiskBiznes0-17
ITMAGINATIONBiznes01
Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 201903
NOOBSSztuczna_Trawa03
OBESztuczna_Trawa03
PGE SystemyBiznes03
POLSOJABiznes03
RandstadMistrzow03
Szkoła Jazdy ELMOL.plBiznes03