/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Za nami już czwarta, przedostatnia seria gier w #Ligowiec_Lato! W Ekstraklasie mieliśmy kolejną zmianę lidera, po dość niespodziewanej porażce Trotka.waw.pl FC Modżajto na pierwsze miejsce wskoczyli Flying Bisons. W I Lidze w meczu na szczycie Lagardere Travel Retail okazali się lepsi od Aldesy, w grze o tytuł dzięki wygranej z legalalliance.pl pozostała też ORA Warszawa. Zapraszamy na podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę w Ekstraklasie miało być starcie Flying Bisons z Przyjaciółmi, ale to skończyło się walkowerem, dzięki czemu łatwo trzy punkty trafiły do „Bizonów”, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce. Na drugim zameldowali się zawodnicy Papadensów po pokonaniu Irydionu 10:0, lecz do przerwy niebiesko-biali prowadzili jedynie 2:0. I trzeba przyznać, że w pierwszej odsłonie było to bardzo zacięte widowisko, a ekipa w żółtych trykotach masowo marnowała sytuacje bramkowe. Duża w tym zasługa Dominika Podlewskiego, który uwijał się jak w ukropie między słupkami. Druga połowa była już rozegrana pod dyktando Papadensów, a świetnie zagrali zwłaszcza Adrian Strąk (autor pięciu goli) czy wszędobylski Artur Stachurski. Przed tą kolejką liderem była Trotka.waw.pl FC Modżajto i to ona była faworytem rywalizacji z Barberianem. Jednak tego dnia kapitalnie dysponowany był w bramce Marcin Wiśniewski, który raz za razem popisywał się fantastycznymi robinsonadami. W ofensywie zaś jak zwykle brylował Mariusz Wojciechowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. A po zmianie stron dorzucił kolejne dwa trafienia, po jednym zanotowali też Piotr Królik i Konrad Kleszczewski. A że Wiśniewski nie dał ani się pokonać ani razu w tym meczu, to zakończyło się na 6:0 dla Barberiana. Po tej wygranej zespół w czarnych trykotach wskoczył na trzecią pozycję, FC Modżajto spadli z pierwszego aż na czwarte miejsce.

1 Liga:
Emocji nie brakowało też na pierwszym froncie. Pierwsza cześć rywalizacji legalalliance.pl z ORA Warszawa zakończyła się bezbramkowym remisem, więc na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W tej skuteczniejsi byli zawodnicy OW, czterokrotnie pokonując golkipera rywali i dając się zaskoczyć tylko raz. Zwycięstwo 4:1 pozwoliło drużynie w białych strojach zachować szanse na mistrzostwo. Tego najbliżej jest Lagardere Travel Retail, którzy w tej kolejce w spotkaniu na szczycie ograli Aldesę 3:1. Lepiej zaczął zespół Filipa Błasiaka, bo od wyniku 1:0, a mógł prowadzić znacznie wyżej, jednak fenomenalnie w „klatce” spisywał się Mariusz Brinken i dzięki jego postawie ekipa Tomasza Morenia nie straciła w tej potyczce już więcej bramek. W ataku zaś jeszcze przed przerwą LTR wyrównali, by po zmianie stron, w końcowym etapie tego widowiska zadać dwa zabójcze ciosy. Finalnie Lagardere triumfowali 3:1, przez co objęli prowadzenie w lidze i do sięgnięcia po mistrzostwo brakuje im ledwie punktu. Aldesa mimo porażki również może sięgnąć po złoto, ale musi wygrać w ostatniej serii gier i liczyć na porażkę nowego lidera. W ostatnim spotkaniu tej czwartej serii gier Niedogazowani wygrali walkowerem z WideLaw.





________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy5113202911
2Trotka.waw.pl FC Modzajto5103112217
3Flying Bisons593022919
4Barberian572122026
5Irydion541131327
6Przyjaciele51014316
...
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ORA Warszawa5124013118133
2Lagardere Travel Retail512401191310-3
3Aldesa593022312
4Niedogazowani572122422
5legalalliance.pl541131122
6WideLaw50005223
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
5:5
21:50-Flying BisonsIrydion
4:2

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
4:1

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
2:10
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
0:3

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-Trotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
0:6

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
7:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
3:0
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
3:5
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-NiedogazowaniORA Warszawa
6:7

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
0:3

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-legalalliance.plORA Warszawa
1:4

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00-Lagardere Travel RetailAldesa
3:1
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
3:0

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
7:4
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
4:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
3:0

Stan na: 2019-10-05.

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Trotka.waw.pl FC ModzajtoBiznes , Lato17550
2.Grospol.plBiznes16000
3.BarberianLato12100
4.Flying BisonsBiznes , Lato11901
5.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa1183-1
6.Saska PGC TeamBiznes11742
7.Boca JuniorsSztuczna_Trawa11735
8.IrydionLato1154-2
9.BudimexBiznes10980
10.Albi CelestesCiti_Bankowa1059-3
11.PrzyjacieleLato991-1
12.BRSMistrzow960-1
13.AldesaLato9550
14.LingaroBiznes9212
Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes9217
16.Rapid RiskCiti_Bankowa895-1
17.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa8931
18.Risk&TrustCiti_Bankowa8792
19.BobiRed.plBiznes8544
20.PRA GroupBiznes819-6
21.MoneyGramBiznes804-2
22.HYABAKBiznes799-5
23.Lagardere Travel RetailBiznes , Lato7727
24.Citi UnitedCiti_Bankowa7554
25.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa7474
26.BastionSztuczna_Trawa742-2
27.PKO BP FinatBiznes733-5
28.bezawarii.comSztuczna_Trawa727-2
29.SpowolnieniSztuczna_Trawa6954
30.Panattoni EuropeBiznes68617
31.KejskraszersCiti_Bankowa6853
32.IGTBiznes679-1
PapadensyLato67916
34.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes675-9
35.FC HanoiBiznes , Sztuczna_Trawa6522
36.IPOPEMA Business ConsultingBiznes647-1
37.NatWestBiznes62712
38.SanteMistrzow623-11
39.LEKAPBiznes617-2
40.Tango WarszawaSztuczna_Trawa6134
41.CONNS-BUDSztuczna_Trawa606-9
42.SGSP WarszawaMistrzow5901
43.WideLawBiznes , Lato5892
44.USP ZdrowieBiznes5682
45.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa5625
46.Audiomagic.plBiznes555-6
Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa555-7
48.legalalliance.plBiznes , Lato55212
49.Orlik MokotówSztuczna_Trawa532-9
50.KokosySztuczna_Trawa52311
51.JMPMistrzow5201
52.OSUPSztuczna_Trawa516-16
53.AZS WITMistrzow508-11
54.La FuriaSztuczna_Trawa489-3
Warriors-RealSztuczna_Trawa4898
56.OBIBiznes487-3
57.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa471-2
58.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa469-2
59.PZU Sport TeamBiznes466-5
60.Citi HandlowyMistrzow464-1
61.Citi OldboysCiti_Bankowa443-4
62.SRBBiznes4251
63.LS WorldBiznes42310
64.FC K.A.C.Sztuczna_Trawa413-7
65.KolektivSztuczna_Trawa4015
66.Zepter ITBiznes397-2
67.Hmmm FCSztuczna_Trawa39610
68.Loco MotivCiti_Bankowa394-1
69.SłużewiecSztuczna_Trawa38512
70.PIT-RADWAR S.A.Biznes3638
71.AZS UWMistrzow3581
72.Forza WarszawaSztuczna_Trawa352-6
73.FC WAWKobiet Cup 2019349-8
74.FC CPCQ22Citi_Bankowa3471
75.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes343-1
76.DSVBiznes3343
77.ANDRA Sp. z o.o.Biznes326-1
78.SztukasySztuczna_Trawa324-10
79.Diamonds UtdKobiet309-8
80.AZS PJATKSztuczna_Trawa304-12
81.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa3021
KDPBiznes30210
83.FinestraCiti_Bankowa2920
84.Harbor CenterBiznes29013
85.Like a GirlKobiet Cup 2019288-5
86.Atak KlonówSztuczna_Trawa2822
87.Fair Play PlusSztuczna_Trawa277-1
88.Plata o plomoCiti_Bankowa273-3
89.NFOŚiGWBiznes2580
90.The ZombiesSztuczna_Trawa256-6
91.Chaos OchotaSztuczna_Trawa246-4
92.MoventumBiznes2430
93.NiedogazowaniLato24032
94.ORA WarszawaLato23331
95.CargillBiznes23126
96.Inter C.F.Sztuczna_Trawa224-3
97.RobocleanSztuczna_Trawa2206
98.CMSBiznes2116
99.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa207-6
100.Idea BankBiznes2030
101.Koty z OchotySztuczna_Trawa2025
102.Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa200-1
103.SonicSztuczna_Trawa199-7
104.HEGBiznes194-9
105.DTS TransportBiznes190-7
106.Królewski SmakCiti_Bankowa1881
107.UltimaMistrzow187-17
108.Agfa GraphicsBiznes1861
Uszy PajonkaSztuczna_Trawa186-9
110.Breaking BankCiti_Bankowa1821
111.CMGT OPSCiti_Bankowa1782
112.Instal-MetalBiznes173-5
113.NankatsuSztuczna_Trawa1687
PKO Bank PolskiBiznes168-1
115.Teknika SABiznes1633
116.PolisquadSztuczna_Trawa1607
Złote KalesonySztuczna_Trawa160-6
118.Tango II WarszawaSztuczna_Trawa157-3
119.DTSSztuczna_Trawa156-4
120.OKS SłużewSztuczna_Trawa1539
121.Idea Bank IIBiznes1506
WM'19Sztuczna_Trawa15010
123.Blue TeamKobiet149-6
124.FC RiversSztuczna_Trawa146-23
125.MKSN Mazowsze WarszawaKobiet Cup 2019144-20
126.Retarded BoysSztuczna_Trawa1373
127.UKS OłtarzewKobiet Cup 20191366
128.ExatelBiznes1354
ProService FintecoBiznes135-5
130.PSKMistrzow129-2
Red_DevilsCiti_Bankowa1294
132.La ZabawaMistrzow122-14
133.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa117-19
134.Pracuj.plBiznes1162
135.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa1142
136.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa1013
137.Song LamSztuczna_Trawa9721
138.KickersiSztuczna_Trawa946
139.PilotMistrzow93-4
SantiagoSztuczna_Trawa932
141.Białe WilkiBiznes922
Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa92-1
143.PJMMistrzow913
144.NO10.plMistrzow89-22
145.PolitechnikaSztuczna_Trawa88-7
146.VNPL GroupBiznes85-1
147.GTBiznes79NEW
148.KS BednarskaKobiet741
RKS OkęcieMistrzow74-7
Warszawska Akademia PiłkarskaKobiet Cup 2019740
151.FC OtamanySztuczna_Trawa72NEW
152.Piastovia PiastówLadies Cup 201871-1
153.AQUICKKobiet Cup 2019691
Zamłynie RadomLadies Cup 2018691
155.InnogyBiznes68NEW
156.Manchester CitiLato67-6
157.Po co to graćSztuczna_Trawa64NEW
158.Colo-ColoSztuczna_Trawa63-11
159.PSC ConstansMistrzow611
160.AZS PW PlusLadies Cup 2018593
161.ProDataBiznes581
162.MoczymordySztuczna_Trawa56-5
163.MJM InvestmentBiznes54-11
Pożoga BonitoSztuczna_Trawa54-11
165.Marshallion.plBiznes53-5
166.McArthurBiznes52-12
167.Kominiarze ESKOMMistrzow51-1
168.Raszyn ILadies Cup 2018500
169.KSZO OstrowiecLadies Cup 2018491
170.PerfumescoBiznes48-12
171.Business LinkBiznes460
172.Warsaw GalaxySztuczna_Trawa43-7
173.WAP Girls BemowoLadies Cup 2018420
174.Bella TeamLadies Cup 2018400
Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa40-8
176.Sama ObronaSztuczna_Trawa39NEW
177.Coca-Cola ServicesBiznes38-1
178.EcoCarBiznes37-7
SGHMistrzow37-1
180.Wola TeamSztuczna_Trawa35-12
181.SuproLato34-2
182.Legia LadiesLadies Cup 201833-1
183.Citi TakaCiti_Bankowa32-1
184.FC SarolSztuczna_Trawa31NEW
Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow31-1
186.PH BłonieBiznes30-8
Real Incentive HammersBiznes30-7
188.Fabet KonstrukcjeBiznes28-3
189.Nest BankBiznes27-4
190.InterRiskBiznes26-26
Nav TeamCiti_Bankowa26-3
192.TVPKobiet25-3
193.FC Nam DinhSztuczna_Trawa24NEW
MimatechBiznes24-2
Raszyn IILadies Cup 201824-2
196.FenicjaMistrzow22-9
SNG SadybaSztuczna_Trawa22-2
UKS ZąbkoviaBiznes_Women22-2
199.PiasecznoBiznes_Women21-3
200.GPR SonicSztuczna_Trawa20NEW
201.ChrząszczykiBiznes_Women18-4
PGE SystemyBiznes18-27
203.Agfa NVBiznes17-5
204.Deymedal TeamBiznes_Women16-5
205.Nissan ZaborowskiBiznes15-4
206.CG-1Biznes12-13
Coca-Cola GBSBiznes12-5
FC K.A.C. LadiesBiznes_Women12-3
209.BisnodeBiznes11-5
ITMAGINATIONBiznes11-10
Warszawska Akademia Piłkarska IIBiznes_Women11-5
212.CG1Lato10-6
213.Fizjoterapia PolskaSztuczna_Trawa7NEW
214.EtnoligaLadies Cup 20186-7
215.Saska VillaSztuczna_Trawa4-7
Szturmowe GranatyBiznes_Women4-7
217.DeltaSztuczna_Trawa2-7
218.Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 20190-7
Levis TeamSztuczna_Trawa0NEW
MindpeakBiznes0NEW
NOOBSSztuczna_Trawa0-7
OBESztuczna_Trawa0-7
POLSOJABiznes0NEW
RandstadMistrzow0-7
Szkoła Jazdy ELMOL.plBiznes0-29
Szybki SzotSztuczna_Trawa0NEW