/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Za nami już czwarta, przedostatnia seria gier w #Ligowiec_Lato! W Ekstraklasie mieliśmy kolejną zmianę lidera, po dość niespodziewanej porażce Trotka.waw.pl FC Modżajto na pierwsze miejsce wskoczyli Flying Bisons. W I Lidze w meczu na szczycie Lagardere Travel Retail okazali się lepsi od Aldesy, w grze o tytuł dzięki wygranej z legalalliance.pl pozostała też ORA Warszawa. Zapraszamy na podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę w Ekstraklasie miało być starcie Flying Bisons z Przyjaciółmi, ale to skończyło się walkowerem, dzięki czemu łatwo trzy punkty trafiły do „Bizonów”, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce. Na drugim zameldowali się zawodnicy Papadensów po pokonaniu Irydionu 10:0, lecz do przerwy niebiesko-biali prowadzili jedynie 2:0. I trzeba przyznać, że w pierwszej odsłonie było to bardzo zacięte widowisko, a ekipa w żółtych trykotach masowo marnowała sytuacje bramkowe. Duża w tym zasługa Dominika Podlewskiego, który uwijał się jak w ukropie między słupkami. Druga połowa była już rozegrana pod dyktando Papadensów, a świetnie zagrali zwłaszcza Adrian Strąk (autor pięciu goli) czy wszędobylski Artur Stachurski. Przed tą kolejką liderem była Trotka.waw.pl FC Modżajto i to ona była faworytem rywalizacji z Barberianem. Jednak tego dnia kapitalnie dysponowany był w bramce Marcin Wiśniewski, który raz za razem popisywał się fantastycznymi robinsonadami. W ofensywie zaś jak zwykle brylował Mariusz Wojciechowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. A po zmianie stron dorzucił kolejne dwa trafienia, po jednym zanotowali też Piotr Królik i Konrad Kleszczewski. A że Wiśniewski nie dał ani się pokonać ani razu w tym meczu, to zakończyło się na 6:0 dla Barberiana. Po tej wygranej zespół w czarnych trykotach wskoczył na trzecią pozycję, FC Modżajto spadli z pierwszego aż na czwarte miejsce.

1 Liga:
Emocji nie brakowało też na pierwszym froncie. Pierwsza cześć rywalizacji legalalliance.pl z ORA Warszawa zakończyła się bezbramkowym remisem, więc na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W tej skuteczniejsi byli zawodnicy OW, czterokrotnie pokonując golkipera rywali i dając się zaskoczyć tylko raz. Zwycięstwo 4:1 pozwoliło drużynie w białych strojach zachować szanse na mistrzostwo. Tego najbliżej jest Lagardere Travel Retail, którzy w tej kolejce w spotkaniu na szczycie ograli Aldesę 3:1. Lepiej zaczął zespół Filipa Błasiaka, bo od wyniku 1:0, a mógł prowadzić znacznie wyżej, jednak fenomenalnie w „klatce” spisywał się Mariusz Brinken i dzięki jego postawie ekipa Tomasza Morenia nie straciła w tej potyczce już więcej bramek. W ataku zaś jeszcze przed przerwą LTR wyrównali, by po zmianie stron, w końcowym etapie tego widowiska zadać dwa zabójcze ciosy. Finalnie Lagardere triumfowali 3:1, przez co objęli prowadzenie w lidze i do sięgnięcia po mistrzostwo brakuje im ledwie punktu. Aldesa mimo porażki również może sięgnąć po złoto, ale musi wygrać w ostatniej serii gier i liczyć na porażkę nowego lidera. W ostatnim spotkaniu tej czwartej serii gier Niedogazowani wygrali walkowerem z WideLaw.





________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy5113202911
2Trotka.waw.pl FC Modzajto5103112217
3Flying Bisons593022919
4Barberian572122026
5Irydion541131327
6Przyjaciele51014316
...
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ORA Warszawa5124013118133
2Lagardere Travel Retail512401191310-3
3Aldesa593022312
4Niedogazowani572122422
5legalalliance.pl541131122
6WideLaw50005223
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
5:5
21:50-Flying BisonsIrydion
4:2

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
4:1

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
2:10
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
0:3

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-Trotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
0:6

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
7:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
3:0
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
3:5
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-NiedogazowaniORA Warszawa
6:7

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
0:3

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-legalalliance.plORA Warszawa
1:4

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00-Lagardere Travel RetailAldesa
3:1
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
3:0

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
7:4
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
4:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
3:0


Stan na: 2020-01-05.
Podlinkowanie przekierowuje do ostatniego meczu/sezonu danej drużyny w rozgrywkach.

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Grospol.plBiznes16471
2.Trotka.waw.pl FC ModzajtoBiznes1634-1
3.Flying BisonsBiznes15550
4.IrydionBiznes12751
5.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa1236-1
6.BarberianBiznes11831
7.Saska PGC TeamBiznes1177-1
8.BudimexBiznes11701
9.JMPFutsal11474
10.Boca JuniorsSztuczna_Trawa1132-2
11.Risk&TrustFutsal1123-1
12.BRSFutsal10604
13.PKO BP FinatBiznes1015-2
14.Panattoni EuropeBiznes1000-2
15.Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes969-1
16.BobiRed.plBiznes924-1
17.SGSP WarszawaFutsal87012
18.AldesaBiznes8413
Lagardere Travel RetailBiznes8410
20.BastionSztuczna_Trawa832-3
21.SpowolnieniSztuczna_Trawa790-2
22.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa766-1
23.PrzyjacieleLato739-3
24.Rapid RiskFutsal7333
25.LingaroBiznes707-2
26.PRA GroupBiznes6934
27.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes684-2
28.PapadensyLato6793
29.OSUPSztuczna_Trawa67618
30.HYABAKBiznes658-2
31.Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa6481
32.OBIFutsal63910
33.Albi CelestesFutsal637-9
34.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa62711
35.USP ZdrowieFutsal622-9
36.WideLawBiznes6133
37.KejskraszersFutsal598-3
38.SłużewiecSztuczna_Trawa59311
39.MoneyGramBiznes591-6
40.Tango WarszawaSztuczna_Trawa583-5
41.LEKAPBiznes582-1
42.FC OtamanySztuczna_Trawa57933
43.Citi UnitedFutsal572-7
44.FC HanoiBiznes , Sztuczna_Trawa551-6
45.KokosySztuczna_Trawa5461
46.PZU Sport TeamBiznes5422
47.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa537-6
48.Warriors-RealSztuczna_Trawa5322
49.AZS-WITFutsal528-5
50.NatWestBiznes522-7
51.bezawarii.comSztuczna_Trawa517-14
52.Loco MotivFutsal5160
53.Hmmm FCSztuczna_Trawa493-2
54.FC WAWLadies Cup 201948710
55.legalalliance.plBiznes485-1
56.SRBFutsal47917
57.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa4631
58.Eurosport DiscoveryFutsal46025
59.Audiomagic.plBiznes4580
60.Blue TeamKobiet45021
IPOPEMA Business ConsultingBiznes450-5
62.Orlik MokotówSztuczna_Trawa449-2
63.SanteMistrzow442-6
64.PIT-RADWAR S.A.Biznes439-12
65.KDPBiznes4280
66.Po co to graćSztuczna_Trawa4272
67.LS WorldBiznes424-6
68.CONNS-BUDSztuczna_Trawa422-5
69.IGTBiznes415-13
70.Like a GirlLadies Cup 20194129
71.FC CPCQ22Futsal3983
72.PolibudaFutsal39728
73.AZS PJATKSztuczna_Trawa3844
74.FC K.A.C.Sztuczna_Trawa371-8
75.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa359-13
76.Plata o plomoFutsal346-8
77.CargillBiznes343-10
78.Atak KlonówSztuczna_Trawa3399
79.KolektivSztuczna_Trawa333-9
80.La FuriaSztuczna_Trawa330-9
81.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa329-6
82.Fair Play PlusSztuczna_Trawa3171
83.PilotFutsal31518
84.NFOŚiGWBiznes308-3
85.Citi HandlowyMistrzow288-13
86.DSVBiznes285-8
87.Harbor CenterBiznes2815
88.Citi OldboysCiti_Bankowa276-8
89.CMGT OPSFutsal2717
90.AZS UWMistrzow268-5
91.Zepter ITBiznes265-6
92.Agfa GraphicsBiznes2621
93.Song LamSztuczna_Trawa25910
94.OKS SłużewSztuczna_Trawa2577
95.Sama ObronaSztuczna_Trawa25115
96.GPR SonicSztuczna_Trawa25015
97.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes246-8
98.Forza WarszawaSztuczna_Trawa244-10
99.FinestraFutsal2390
Fizjoterapia PolskaSztuczna_Trawa23915
101.ANDRA Sp. z o.o.Biznes237-7
102.ORA WarszawaLato233-4
103.GTBiznes2190
104.AQUICKLadies Cup 201921630
105.SztukasySztuczna_Trawa213-15
106.MoventumBiznes211-11
107.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa2070
InnogyBiznes207-2
109.RobocleanSztuczna_Trawa204-12
110.Diamonds UtdKobiet203-19
111.NiedogazowaniLato199-3
112.Chaos OchotaSztuczna_Trawa189-4
Złote KalesonySztuczna_Trawa1890
114.PolisquadSztuczna_Trawa1871
115.WAP Girls Bemowo ILadies Cup 201918565
116.MKSN Mazowsze WarszawaLadies Cup 201918118
117.The ZombiesSztuczna_Trawa179-11
118.UltimaMistrzow163-2
119.HEGBiznes158-1
UKS MazoviaLadies Cup 201915869
121.Zamłynie RadomLadies Cup 201915037
122.NankatsuSztuczna_Trawa149-2
123.FC RiversSztuczna_Trawa1461
124.Idea BankBiznes142-3
125.DTS TransportBiznes138-2
126.Raszyn IILadies Cup 201913467
127.CMSBiznes133-14
128.SonicSztuczna_Trawa1320
129.NO10.plFutsal12910
Uszy PajonkaSztuczna_Trawa129-3
131.DTSSztuczna_Trawa126-9
132.Królewski SmakFutsal124-13
133.La ZabawaMistrzow122-1
134.Szybki SzotSztuczna_Trawa12119
135.Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa120-5
136.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa1171
137.BisnodeBiznes1138
138.PSKMistrzow112-2
Raszyn ILadies Cup 201911234
140.Tango II WarszawaSztuczna_Trawa111-11
141.Idea Bank IIBiznes109-10
142.Breaking BankCiti_Bankowa108-15
Inter C.F.Sztuczna_Trawa108-25
144.Grembach Fiero! ŁódźLadies Cup 2019107NEW
145.Restauracja 4 CzwarteBiznes1057
146.Teknika SABiznes104-9
147.Instal-MetalBiznes102-14
148.Koty z OchotySztuczna_Trawa101-23
Piastovia PiastówLadies Cup 20191018
150.ExatelBiznes98-10
151.PKO Bank PolskiBiznes95-9
152.Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa92-8
153.AKS ZłyLadies Cup 201991NEW
154.VNPL GroupBiznes85-6
155.Nissan ZaborowskiBiznes83-5
156.Retarded BoysSztuczna_Trawa80-10
157.KickersiSztuczna_Trawa79-10
158.AWL WrocławLadies Cup 201978NEW
159.Pracuj.plBiznes76-16
160.WM'19Sztuczna_Trawa75-19
161.RKS OkęcieMistrzow74-7
162.Red_DevilsCiti_Bankowa71-7
163.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa68-4
UKS OłtarzewKobiet Cup 201968-4
165.Manchester CitiLato67-4
166.ProService FintecoBiznes64-16
167.PJMMistrzow63-19
168.MindpeakBiznes62-12
169.Warszawska Akademia PiłkarskaLadies Cup 201957-7
170.MoczymordySztuczna_Trawa56-4
171.MJM InvestmentBiznes54-4
PolitechnikaSztuczna_Trawa54-4
173.Marshallion.plBiznes53-4
174.Białe WilkiBiznes52-11
McArthurBiznes52-4
176.KS BednarskaKobiet51-12
ProDataBiznes51-6
178.FC SarolSztuczna_Trawa50-6
179.Colo-ColoSztuczna_Trawa47-2
180.SantiagoSztuczna_Trawa45-8
181.Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa400
182.Coca-Cola ServicesBiznes381
183.EcoCarBiznes371
PSC ConstansMistrzow37-18
185.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa36-6
186.AZS PW PlusLadies Cup 201835-11
Levis TeamSztuczna_Trawa35-1
188.SuproLato34-1
189.Pożoga BonitoSztuczna_Trawa33-1
190.Kominiarze ESKOMMistrzow31-12
WAP Girls Bemowo IILadies Cup 201931NEW
192.KSZO OstrowiecLadies Cup 201829-17
193.Business LinkBiznes27-8
194.PerfumescoBiznes25-3
195.Bella TeamLadies Cup 201824-14
Warsaw GalaxySztuczna_Trawa24-2
197.CG-1Biznes22-1
198.Legia LadiesLadies Cup 201820-10
199.Fabet KonstrukcjeBiznes18-2
FC Nam DinhSztuczna_Trawa18-6
201.Nest BankBiznes17-9
202.FenicjaMistrzow16-5
Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow161
204.SNG SadybaSztuczna_Trawa152
TVPKobiet152
206.EtnoligaLadies Cup 2019127
207.Agfa NVBiznes93
208.Nav TeamCiti_Bankowa72
209.Saska VillaSztuczna_Trawa45
SGHMistrzow4-7
211.DeltaSztuczna_Trawa27
212.Citi TakaCiti_Bankowa00
Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 201907
NOOBSSztuczna_Trawa07
OBESztuczna_Trawa07
POLSOJABiznes07
RandstadMistrzow07