/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Kolejna edycja Ligowiec R-GOL Cup !
Za nami faza grupowa turnieju Ligowiec R-GOL Cup!

Po dwóch weekendach zmagań w fazie grupowej poznaliśmy zespoły, które awansowały do play-off’ów:

Z grupy A:

- Chłopcy z Ferajny
- Santiago

Z grupy B:

- Sonic
- Olive Branch

Z grupy C:

- La Furia
- Retarded Boys

Z grupy D:

- Kokosy
- Pożoga Bonito
______________

Pary ćwierćfinałowe będą wyglądać następująco:

Chłopcy z Ferajny - Olive Branch

Sonic - Santiago

La Furia - Pożoga Bonito

Kokosy - Retarded Boys


O terminach finałów poinformujemy Was tak szybko jak to będzie możliwe!
Życzymy przyjemnego spędzenia czasu w sportowej atmosferze, oraz sukcesów na boisku!

Tabele oraz wyniki spotkań dostępne są poniżej:


Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Chłopcy z Ferajny39300123
2Santiago36201155
3Roboclean33102614
4ESFT Warszawa30003415

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Sonic3930093
2Olive Branch3620186
3Boca Juniors3310278
4Nankatsu30003411

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1La Furia2620051
2Retarded Boys2310154
3NOOBS2000227

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 4
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Kokosy26200110
2Pożoga Bonito2310137
3Basel Olten Służewiec2000229
Niedziela, 2017-12-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:00WarszawiankaASantiagoChłopcy z Ferajny
1:2
14:25WarszawiankaAESFT WarszawaRoboclean
2:3
14:50WarszawiankaASantiagoRoboclean
7:2
15:15WarszawiankaAChłopcy z FerajnyESFT Warszawa
5:1
15:40WarszawiankaASantiagoESFT Warszawa
7:1
16:05WarszawiankaARobocleanChłopcy z Ferajny
1:5
16:30WarszawiankaAOlive BranchBoca Juniors
4:0
16:55WarszawiankaANankatsuSonic
1:2
17:20WarszawiankaABoca JuniorsSonic
1:2
17:45WarszawiankaANankatsuOlive Branch
1:3
18:10WarszawiankaANankatsuBoca Juniors
2:6
18:35WarszawiankaASonicOlive Branch
5:1

Niedziela, 2017-12-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:00WarszawiankaBBasel Olten SłużewiecPożoga Bonito
2:3
11:00WarszawiankaALa FuriaNOOBS
3:0
11:40WarszawiankaARetarded BoysLa Furia
1:2
11:40WarszawiankaBBasel Olten SłużewiecKokosy
0:6
12:20WarszawiankaBPożoga BonitoKokosy
0:5
12:20WarszawiankaARetarded BoysNOOBS
4:2


e-TarNet