/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Działalność charytatywna
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA
TURNIEJ CHARYTATYWNY
„KAJA CZERWIŃSKA CUP 2016”LIGOWIEC.PL ZAPRASZA NA CHARYTATYWNY TURNIEJ NA RZECZ CIĘŻKO CHOREJ NA NOWOTWÓR KAI - CÓRKI JEDNEGO Z ZAWODNIKÓW LIGOWCA - PAWŁA CZERWIŃSKIEGO

TERMIN: 18 września 2016 (niedziela), w godz. 10:00-17:00.
MIEJSCE: boisko Orlik przy ul. Kazimierzowskiej (róg ul. Madalińskiego) na Mokotowie.
UCZESTNICY: dwanaście drużyn, które zadeklarują największą wpłatę za udział w turnieju – każda drużyna jest mile widziana – podwórkowa, firmowa, grupy znajomych itd.(gramy po 5-ciu+bramkarz).
ORGANIZATOR[b/">: Ligowiec.pl – największa amatorska liga piłkarska w Warszawie.
ZAPISY: Na profilu www.facebook.com/Ligowiec jest utworzone wydarzenie „Kaja Czerwińska Cup 2016” i wystarczy wpisać w komentarzach napisać nazwę drużyny oraz kwotę jaką deklarujecie za udział w tym wyjątkowym turnieju.
KONTAKT: Ligowiec, Adam Grzymski, tel.: 514-444-101 lub mail: adam.grzymski@ligowiec.pl

100 % wpłat od drużyn przeznaczymy dla Kai, pieniądze przekażemy na subkonto Kai w Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

obrazek

Zapraszamy serdecznie wszystkie drużyny, które grają obecnie w Ligowcu, ale także te, które grały w przeszłości. To wspaniała okazja, aby się spotkać po latach oraz wspomóc naszego kolegę Pawła, który wraz córką Kają toczy najważniejszą walkę w swoim życiu. Bądźmy z nim w tym trudnym okresie i okażmy mu wsparcie. Oczywiście z wielką radością powitamy na turnieju także drużyny nie związane z Ligowcem. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących turnieju prosimy o kontakt: Adam Grzymski: 514-444-101 lub adam.grzymski@ligowiec.pl.

Przed i podczas turnieju będzie można zdobyć wiele pamiątek piłkarskich – śledźcie nas na naszym profilu www.facebook.com/Ligowiec

Większość zawodników Ligowca pamięta na pewno Pawła Czerwińskiego, znanego bardziej jako „Sammera”. Grał kiedyś w kultowej drużynie Santiago. Obecnie reprezentuje drużynę z ligi weekendowej Joker. Trzy lata temu na świat przyszła jego córka Kaja, oczko w głowie tatusia. Niestety Kaja od półtorej roku dzielnie walczy ze straszną chorobą - nowotworem złośliwym układu nerwowego – NEUROBLASTOMA IV STOPNIA.
10 listopada 2014 roku – dokładnie w ten dzień, w którym Kaja skończyła dwa latka - usłyszała przerażającą diagnozę: wielki guz w jamie brzusznej. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział jak długa i ciężka jest przed Nią walka. Z dnia na dzień podcinano Jej i Rodzicom skrzydła, stawiając kolejne coraz gorsze diagnozy. Kolejne słowa brzmiące jak najgorszy sen: przerzuty do szpiku i kości. Potem szybka decyzja o podaniu agresywnej chemioterapii, a następnie po kilku miesiącach operacja wycięcia guza i ponowna chemioterapia. Kaja szła przez leczenie jak burza. Każdy przecierał oczy ze zdumienia patrząc, ile ma w sobie sił i chęci do życia. Leczenie przeszło bez większych komplikacji. Kaja zaczęła cieszyć się dziewczęcą urodą i pięknymi, odrastającymi włosami. Wraz z rodzicami i siostrą pomału zaczęli wracać do normalnego życia. Niestety podczas badań kontrolnych dniu 27 kwietnia tego roku, mających kończyć leczenie chemią podtrzymującą, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś czego nikt zupełnie się nie spodziewał „JEST WZNOWA”. Kolejny strach, ból i złość. Walka zaczyna się od początku. Nowotwór zamieszkał w nóżkach i jamie brzusznej. Po wstępnych rozmowach z lekarzami wiadomo, że czeka Ją kolejna chemioterapia, autoprzeszczep, radioterapia i immunoterapia przeciwciałami anty-GD 2. Jest to ogromna nadzieja, nadzieja na lepsze jutro dla Kai. Niestety koszty związane z leczeniem są bardzo duże i przekraczają możliwości rodziny. Jedynym ratunkiem jest bowiem leczenie za granicą, kosztujących fortunę. Paweł od lat należy do wielkiej rodziny Ligowca. Teraz jest czas aby ta rodzina mu pomogła. Każda nawet niewielkie wpłata jest na wagę życia tej małej, dzielnej dziewczynki. Prosimy w imieniu Pawła, wszelkich ludzi dobrego serca, o wpłaty na numer konta: Fundacja „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” koniecznie z podaniem celu szczegółowego w tytule wpłaty – KAJA CZERWIŃSKA
Wpłaty krajowe: KAJA CZERWIŃSKA - NR KONTA76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
Wpłaty zagraniczne: KAJA CZERWIŃSKA – SWIFT CODE (BIC) : PKOPPLPW IBAN : PL 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
Każda nawet symboliczna złotówka to szansa na życie dla NASZEJ DZIELNEJ WOJOWNICZKI.

e-TarNet