/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Puchar Ligi Ligowiec Biznes wiosna 2020
Aktualności
Puchar Ligi Ligowiec Biznes wiosna 2020.

W zeszłym tygodniu rozegraliśmy pierwsze mecze #PucharLigiLigowiecBiznes a już od dziś czekają nas kolejne zmagania! Sprawdźcie koniecznie terminy spotkań, które są dostępne pod tabelami! W tym tygodniu też finalnie zamkniemy spotkania rozgrywek zimowych w #Ligowiec_Biznes (w najbliższy piątek podsumowanie sezonu wszystkich lig), zatem sporo będzie się działo i na boisku i na naszej stronie. Oraz na facebooku. Zapraszamy do lektury!

Puchar Ligi Ligowiec Biznes A wiosna 2020 - Grupa 1

W Grupie 1 rozegrane zostało jedno spotkanie, BobiRed.pl zmierzył się ze świeżo koronowanym mistrzem Ekstraklasy Saska PGC Team. Ekipa Pawła Mydłowskiego nie zawiodła i chociaż nie bez problemów (do przerwy było 3:2), to wygrała 4:8. Z dobrej strony pokazał się autor hat-tricka Krzysztof Mamla.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes A wiosna 2020 - Grupa 2

Po sięgnięciu po tytuł w II Lidze Grupie A LS World poszło za ciosem i tym razem w ramach rozgrywek pucharowym potwierdzili swoją dobrą dyspozycję i pokonali Ministerstwo Obrony Narodowej 8:4. W drugim starciu w tej grupie PKO BP Finat prowadziło z Panattoni Europe 4:0 i 5:1, a mimo tego ta konfrontacja zakończyła się remisem 6:6. PE w końcówce pokazali stalowe nerwy i duże doświadczenie. Lecz mimo wszystko przez większość czasu znacznie lepiej prezentowali się rywale, którzy mogli mówić o sporym pechu.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes A wiosna 2020 - Grupa 3

W trzeciej grupie Barberian po bardzo wyrównanej potyczce triumfował 3:2 z ABC Parkiety. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, w drugiej zaś obie ekipy postawiły na wymianę ognia. Ostatecznie o jednego gola lepsi okazali się zawodnicy w czarnych trykotach a do zwycięstwa poprowadził ich zdobywca trzech goli Krzysztof Wojciechowski.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes A wiosna 2020 - Grupa 4

Irydion w konfrontacji z Lagardere Travel Retail był delikatnym faworytem i drużyna Krzysztofa Białożyta sprostała presji, zwyciężając 5:2. Kluczem do sukcesu była postawa duetu Mariusz i Marek Pietrzak. W drugim meczu tej grupy PIT- RADWAR S.A. dość pewnie poradził sobie z Getin Noble Bank. Ostateczny wynik to 4:1 był sprawiedliwy, ale GNB też mieli swoje momenty. Jednak to było za mało na Grzegorza Świercza i jego świtę.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes B wiosna 2020 - Grupa 1

Innogy po przerwie spowodowanej pandemią potrzebowało trochę czasu, by wrócić do swojej dyspozycji, ale wszystko już u nich, mówiąc po piłkarsku, gra, gdyż rozgrywki pucharowe zaczęli od efektownej wygranej 4:0 nad OBI. Legalalliance.pl w rywalizacji z McArthurem zaczął dobrze, bo od prowadzenia 2:0 do przerwy. Po pół godzinie meczu było już 2:2, ale końcówka należała do zespołu w fioletowych trykotach. Na wyróżnienie zasłużył zwłaszcza Krzysztof Lipiec, najlepszy zawodnik na boisku, bez którego zwycięstwa 4:2 na pewno by nie było.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes B wiosna 2020 - Grupa 2

W Grupie B ciekawe widowisko stworzyły ekipy Pilota i ZQDEV. Lepsi finalnie okazali się ci drudzy, wygrywając 4:6, ale ich rywale, chociaż jak zwykle groźni w ofensywie, popełniali w tyłach za dużo błędu. Co nie umniejsza zwycięstwa ZQDEV, gdyż to było zasłużone. RZGD także nie zawiedli. Na finiszu sezonu ta drużyna rzutem na taśmę utrzymała się w lidze, tym razem, w starciu pucharowym, poszła za ciosem, pokonując WideLaw, które ostatnimi czasy przeżywa spory kryzys.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes B wiosna 2020 - Grupa 3

Sporo emocji zobaczyliśmy w grupie 3. PRAGROUP.PL po zaciętym meczu z CMS triumfował 5:3. Rozstrzygnięcie to zapadło po elektryzującej końcówce, w której najwięcej zimnej krwi wykazał najlepszy na murawie Bartek Dziuban. W drugim starciu także nie brakowało zwrotów akcji. Henkel Polska prowadził już trzema bramkami z bezawarii.com, ale tego dnia ich rywale nie zamierzali się poddawać. I opłaciło im się to, gdyż po dramatycznym finiszu zwyciężyli 5:4.

Puchar Ligi Ligowiec Biznes B wiosna 2020 - Grupa 4

W Grupie 4 od łatwych trzech punktów zaczęło Moventum (wygrana walkowerem), ale na placu w drugim, już rozegranym meczu, także wiele się działo. FODEM w efektowny sposób pokonał Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej aż 9:1, a popisową partię rozegrał zwłaszcza Kostia Didenko, zdobywca aż 4 goli.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /n503_.php:101 Stack trace: #0 {main} thrown in /n503_.php on line 101