/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
PLUS CYFROWY POLSAT FOOTBALL CUP 2018
PLUS CYFROWY POLSAT FOOTBALL CUP 2018
W niedzielę 9 września na boiskach Ligowca odbył się turniej PLUS CYFROWY POLSAT FOOTBALL CUP 2018!

Do walki stanęło szesnaście zespołów podzielonych na cztery grupy. Z każdej z grup do fazy play-off wychodziły dwie najlepsze ekipy. Do fazy finałowej awansowały następujące zespoły:

Grupa A:

Kalafiory
Green Bulls

Grupa B:

DOEEiG
Leszczers City

Grupa C:

FC Składak
Łódź 2

Grupa D:

FC BIcelona (FC Bi)
Ogórki i Słoiki

Powyższe drużyny utworzyły następujące pary ćwierćfinałowe:

Kalafiory - Leszczers City
FC Składak - Ogórki i Słoiki
DOEEiG - Green Bulls
FC BIcelona - Łódź 2;

Pełne zestawienie gier oraz rezultaty spotkań znajdziecie Państwo poniżej tego tekstu.

Po turnieju nastąpiło wręczenie pucharów oraz nagród indywidualnych.

Najlepszy strzelec - Bartosz Krok (Leszczers City) - 9 bramek
Mistrz asyst - Igor Marczak (Kalafiory) - 4 asysty
Najlepszy bramkarz - Patryk Kostecki (Łódź 2)
MVP turnieju - Michał Kalinowski (Łódź 2)

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju i miło spędzony czas. Do zobaczenia za rok na naszych boiskach!
...
Tabela - Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Kalafiory39300123
2Green Bulls3411154
3Polsat Media33102511
4A melanż trwa3101259

Tabela - Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1DOEEiG37210162110
2Leszczers City37210122110
3Salony Firmowe Plus Warszawa33102516
4Polsat News30003114

Tabela - Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC Składak3620173
2Łódź 23512054
3FC Albatros3411196
4Janusze Futbolu31012210

Tabela - Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 4
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC BIcelona (FC BI)3721093110
2Ogórki i Słoiki3620198
3FC Tetrycy3411175
4Polsat Sport3000309
Niedziela, 2018-09-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
10:55WarszawiankaBPolsat NewsSalony Firmowe Plus Warszawa
1:3
10:55WarszawiankaAKalafioryA melanż trwa
5:2
11:20WarszawiankaAPolsat MediaGreen Bulls
1:4
11:20WarszawiankaBLeszczers CityDOEEiG
1:1
11:45WarszawiankaAGreen BullsKalafiory
0:2
11:45WarszawiankaBPolsat NewsDOEEiG
0:3
12:10WarszawiankaAPolsat MediaA melanż trwa
3:2
12:10WarszawiankaBSalony Firmowe Plus WarszawaLeszczers City
1:3
12:35WarszawiankaAPolsat MediaKalafiory
1:5
12:35WarszawiankaBPolsat NewsLeszczers City
0:8
13:00WarszawiankaBDOEEiGSalony Firmowe Plus Warszawa
12:1
13:00WarszawiankaAA melanż trwaGreen Bulls
1:1
13:40WarszawiankaBFC TetrycyOgórki i Słoiki
3:4
13:40WarszawiankaAFC SkładakJanusze Futbolu
3:0
14:05WarszawiankaBPolsat SportFC BIcelona (FC BI)
0:3 wo
14:05WarszawiankaAFC AlbatrosŁódź 2
2:2
14:30WarszawiankaAŁódź 2Janusze Futbolu
1:1
14:30WarszawiankaBFC BIcelona (FC BI)FC Tetrycy
1:1
14:55WarszawiankaBPolsat SportOgórki i Słoiki
0:3 wo
14:55WarszawiankaAFC SkładakFC Albatros
3:1
15:20WarszawiankaAJanusze FutboluFC Albatros
1:6
15:20WarszawiankaBPolsat SportFC Tetrycy
0:3 wo
15:45WarszawiankaAFC SkładakŁódź 2
1:2
15:45WarszawiankaBOgórki i SłoikiFC BIcelona (FC BI)
2:5
Niedziela, 2018-09-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
16:25ĆwierćfinałKalafioryLeszczers City
8:7 k
(2:2)
16:25ĆwierćfinałDOEEiGGreen Bulls
4:1
16:50ĆwierćfinałFC BIcelona (FC BI)Łódź 2
1:4
16:50ĆwierćfinałFC SkładakOgórki i Słoiki
2:0
17:15Półfinał pocieszeniaGreen BullsFC BIcelona (FC BI)
0:1
17:15Półfinał pocieszeniaLeszczers CityOgórki i Słoiki
6:2
17:40PółfinałDOEEiGŁódź 2
1:2 k
(2:2)
17:40PółfinałKalafioryFC Składak
0:4
18:05Mecz o piąte miejsceLeszczers CityFC BIcelona (FC BI)
4:1
18:05Mecz o siódme miejsceGreen BullsOgórki i Słoiki
3:0 wo
18:30Mecz o trzecie miejsceKalafioryDOEEiG
0:6
18:55FinałFC SkładakŁódź 2
3:1