/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa rozpoczyna zmagania!
Runda jesienna w Ligowcu na Sztucznej Trawie wystartowała!

W Ekstraklasie oraz I lidze z racji na mniejszą ilość drużyn, po rundzie zasadniczej rozegramy finały pomiędzy zespołami z miejsc I - IV oraz V - VIII, które ostatecznie ukształtują ligowe tabele.




Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl5155003414
2La Furia493012120132
3Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia59302242710-2
4Przyjaciele572121518
5Forza Warszawa562032225
6FC Hanoi541131617
7Bastion531042227000
8Boca Juniors43103915000
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Wiecznie Młodzi4124004712000
2AB MED-Serwis5124014219000
3AZS PJATK482202218
4Kokosy472111215
5Warriors-Real462021620
6Song Lam431031614000
7Sonic420221930
8Nankatsu31012921
9DTS400041650
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Spowolnieni4124002814000
2ESFT Warszawa5124012816000
3FC K.A.C.493011715132
4OSUP26200197000
5AK Warszawiak Mokotów462021712000
6Kolektiv451211319
7CORSTON WANKERS541133034
8Wściekłe Ptaki431031017000
9Roboclean410131737
10Hmmm FC400041018
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Sztukasy5124014918000
2Tango Warszawa412400299000
3Chaos Ochota4103102711
4War Stars362011310000
5Fair Play Plus562033237000
6Atak Klonów441121926000
7FC Namdinh441121221000
8Nissan Zaborowski431032145000
9Złote Kalesony31012813
10The Zombies400041030
e-TarNet