/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
O nas
Ligowiec
"Ligowiec" istnieje od dziesięciu lat i zajmuje się organizacją rozgrywek piłkarskich dedykowanych dla firm i instytucji, oraz drużyn amatorskich. Obecnie „Ligowiec” skupia ponad sto drużyn, w których co tydzień rywalizuje kilka tysięcy zawodników. Nasza działalność znalazła uznanie w mediach, a pisały o nas m.in.:, "Gazeta Wyborcza (w wydaniu ogólnokrajowym), „Rzeczpospolita”, "Przegląd Sportowy", "Życie Warszawy" „Warsaw Biznes Journal” czy „Warsaw insider”. W naszych ligach występują przede wszystkim amatorzy, ale organizowaliśmy też turnieje o charakterze open, które przyciągnęły piłkarzy z najwyższych lig oraz Reprezentacji Polski. Na imprezach kończących nasze rozgrywki puchary wręczali byli trenerzy Reprezentacji Polski, piłkarze Legii Warszawa oraz znani dziennikarze telewizyjni. Rozgrywki „Ligowca” stały się bardzo popularne, z roku na rok zwiększając liczbę uczestników.

Jednocześnie od 2000 roku prowadzimy sprzedaż odzieży i sprzętu sportowego. Przez lata poszerzaliśmy asortyment oraz wypracowaliśmy lepsze ceny. Obecnie oferujemy już Państwu w pełni profesjonalny sklep ze sprzętem sportowym wszelkich wiodących marek. Dzięki naszej pracy możemy zaoferować sprzęt w bardzo korzystnych cenach. Realizujemy tym samym swoją misję, gdzie zawsze najważniejszy jest Zawodnik. Jego zadowolenie jest naszą najcenniejszą zapłatą i motywacją do dalszej pracy.

„Ligowiec” przez dziesięć lat wyrobił sobie markę, którą można skupić w jednym słowie tj. zaufanie. Tysiące piłkarzy ufa nam, że organizujemy amatorską ligę w profesjonalny sposób. Tak samo jest z naszym sklepem piłkarskim. A przecież w sprzedaży internetowej zaufanie jest najważniejsze.

Prezes

Adam Grzymski
e-TarNet