/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
/files/decathlon2.png
Ligowiec
"Ligowiec" istnieje od dwudziestu dwóch lat i zajmuje się organizacją rozgrywek piłkarskich dedykowanych dla firm i instytucji, oraz drużyn amatorskich. Obecnie „Ligowiec” skupia ponad sto drużyn, w których co tydzień rywalizuje kilkuset zawodników. Nasza działalność znalazła uznanie w mediach, a pisały o nas m.in.:, "Gazeta Wyborcza (w wydaniu ogólnokrajowym), „Rzeczpospolita”, "Przegląd Sportowy", "Życie Warszawy" „Warsaw Business Journal” czy „Warsaw Insider”. W naszych ligach występują przede wszystkim amatorzy ale organizowaliśmy też turnieje o charakterze open, które przyciągnęły piłkarzy z najwyższych lig oraz Reprezentacji Polski. Na imprezach kończących nasze rozgrywki puchary wręczali byli trenerzy Reprezentacji Polski, piłkarze Legii Warszawa oraz znani dziennikarze telewizyjni. Rozgrywki „Ligowca” stały się bardzo popularne, z roku na rok zwiększając liczbę uczestników.

Obecnie nasze rozgrywki toczą się na całorocznych obiektach na Warszawiance (sześć balonów). Poza ligami zapraszamy też do sparingów z innymi firmami oraz wynajmu boisk.

„Ligowiec” przez dwadzieścia dwa lata wyrobił sobie markę, którą można skupić w jednym słowie tj. zaufanie. Tysiące piłkarzy ufa nam, że organizujemy amatorską ligę w profesjonalny sposób.


Zapraszam
Adam Grzymski
514-444-101

e-TarNet