/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes !




Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

......
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Budimex9237204620
2Saska PGC Team9227114322131
3Zepter IT922711511910-1
4Grospol.pl9196123017
5Trotka.waw.pl FC Modzajto9134142522
6FC Hanoi993062439264
7Audiomagic.pl99306223623-1
8Instal-Metal99306212820-3
9PKO Bank Polski962072353
10PZU Sport Team900092655
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1HYABAK9237205421
2ANDRA Sp. z o.o.9206215741
3LEKAP9165133731
4Żandarmeria Wojskowa Warszawa9155044645
5PKO BP Finat9144233128
6BobiRed.pl9124053239
7Lingaro9103153341
8IGT982253555
9Naczelny Sąd Administracyjny962073146
10Royal Bank of Scotland951261827
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1MoneyGram9227113324131
2PRA Group9217024121
3IPOPEMA Business Consulting9196122918
4Teknika SA9186034531
5Exatel9144233337
6Idea Bank9134143229
7Ministerstwo Obrony Narodowej9103152427
8DSV993062428264
9Perfumesco951261637
10Agfa Graphics900091237
.........
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Aldesa9227114024131
2Moventum9196123826131
3Idea Bank II919612442410-1
4Pracuj.pl9175223430
5Lagardere Travel Retail9155043431
6ProService Finteco9113243530136
7Fabet Konstrukcje911324273510-6
8legalalliance.pl9103153241
9ProData920272141110
10DTS Transport920271538110


e-TarNet