/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Ligowiec Biznes
Zapowiedź kolejki w #Ligowiec_Biznes!

Przed nami kolejna seria zmagań w Lidze Biznesowej. W Ekstraklasie czeka nas hit, czyli potyczka kandydatów do tytułu – Atakro i Loft 51 Nieruchomości. W I Lidze BobiRed.pl zmierzy się z PZPN-em, a Budimex zagra z ABC Parkiety. Na drugim froncie Baleja Bar podejmie Lagardere Travel Retail, na trzecim szczeblu zaś FODEN powalczy z LEKAP. W IV Lidze ciekawie zapowiada się rywalizacja lidera KDP z zawsze groźnym Bisnode. Zapraszamy na zapowiedź kolejki w #Ligowiec_Biznes!

Ekstraklasa:

W Ekstraklasie zaczniemy od interesującej potyczki Panattoni Europe z trotka.waw.pl FC Modżajto, czyli odpowiednio trzecim i czwartym zespołem w ligowej stawce. Porażka tutaj może drogo kosztować, zatem jesteśmy pewni, że obie strony powalczą o pełną pulę. Następnie na plac wybiegną ekipy z dolnej połówki tabeli, czyli PRA Group i Barberian. I to kolejne spotkanie, w którym będzie wysoka stawka, gdyż ewentualny przegrany może znaleźć się w nerwowej sytuacji. Potem zobaczymy w akcji nieobliczalny Irydion oraz Saska PGC Team. Faworytem powinni tu być obrońcy tytułu, ale nie przekreślamy szans Krzysztofa Białożyta i spółki. Jeśli tylko powstrzymają Patryka Borowskiego czy Kamila Żaka, to kto wie? Starcia w Ekstraklasie zakończymy hitem. Atakro zagra z Loft 51 Nieruchomości. I już teraz można powiedzieć, że na plac wybiegną kandydaci do złota, zatem nie będzie tu miejsca na nudzie. Zwłaszcza jak na murawie pojawią się skuteczni Daniel Kucharuk czy Paweł Pająk.

I Liga:

Na pierwszym froncie rozpoczniemy rywalizacją w dolnej połówce tabeli, czyli Ministerstwem Obrony Narodowej i OBI. W lepszej sytuacji jest mimo wszystko MON, który raz wygrał, „Pomarańczowi” z kolei czekają na pierwsze punkty i jeśli prędko ich nie zdobędą, uwikłają się na dobre w walkę o utrzymanie. BobiRed.pl i PZPN to kandydaci do złota i awansu, stąd też ich bezpośrednia rywalizacja będzie jednym z hitów tej kolejki. Spodziewamy się tu wielu goli i popisów Eryka Murawskiego czy Alana Stępniewskiego – wiodących postaci swoich zespołów. Budimex, czyli aktualny lider, podejmie ABC Parkiety, czyli team, który w świetnym stylu rozpoczął piłkarską jesień, ale potem nieco przyhamował. Teraz przed nimi szansa na poprawę miejsca w ligowej stawce, ale tylko pod warunkiem, że zatrzymają duet Karol Krogulec – Kostia Didenko. Na koniec obejrzymy w akcji PKO BP Finat i LS World, czyli ciekawą potyczkę, w której smaczkiem będzie pojedynek super strzelców Adriana Gomoły i Adama Biegaja. Jeśli jeden z nich będzie miał swój dzień, to może pokierować swoją drużynę ku wygranej.

II Liga:

W zmaganiach w drugiej klasie rozgrywek zobaczymy na dzień dobry FC Hanoi i BobiRed II. Trudno tu wskazać faworyta, gdyż oba zespoły w 4 grach zdobyły po 6 oczek, zatem spodziewamy się tutaj raczej bardzo zaciętej potyczki. Potem obejrzymy w akcji Pilot i Innogy. Będzie to z pewnością widowisko, w którym ciężko będzie ostawić ostateczne rozstrzygnięcie. Mogą tu o wyniku przesądzić indywidualności takie jak Piotr Ignaczewski czy Karol Kuźmiński. Ciekawie powinno być też w konfrontacji Baleja Bar z Lagardere Travel Retail. Lider BB znajduje się w świetnej formie, ale LTR z Tomkiem Hermanowskim na czele to szalenie wymagająca ekipa.
Następnie na plac wybiegną Getin Noble Bank i PIT-RADWAR S.A.. Teoretycznie patrząc na tabelę, to faworytem powinni być nominalni goście tego widowiska, zwłaszcza że GNB są w lekkim dołku. Lecz Korneliusz Górniak może być szalenie niebezpieczny, stąd też nie wykluczamy niespodzianki.

III Liga:

W III Lidze jak zwykle sporo będzie się działo. Już na otwarcie ZQDEV powalczy z WideLaw. Teoretycznie faworytem powinien być aktualny lider, ale WL to nieobliczalna ekipa, która radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie. W następnym meczu pomiędzy ostatnimi legalalliance.pl i drugimi bezawarii.com pewniak może być tylko jeden. Będą to „Biało-Zieloni”, którzy od początku piłkarskiej jesieni radzą sobie świetnie. A zwłaszcza ich etatowy snajper Maciej Pijewski. Niemniej nie przekreślalibyśmy szans „Fioletowych”, bo wiemy, że potrafią być groźni. Potem czeka nas potyczka pomiędzy RZGD i Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Póki co pozycja obu drużyn jest daleka od wymarzonej, lecz mimo tego spodziewamy się tu naprawdę ciekawych i pełnych emocji zawodów. Kolejkę zakończą FODEN i LEKAP. To może być mocne zakończenie tej serii gier, gdyż zarówno jedni jak i drudzy lubują się w ofensywnym futbolu. Dodatkowo mają indywidualności mogące przesądzić o wygranej, że tak wspomniemy tylko Kostię Didenko czy Roberta Warakomskiego. Zatem nic tylko oglądać ich w akcji!

IV Liga:

Na sam koniec zapowiedzi IV Liga, która od samego początku jest niezwykle wyrównana. Takie też powinno być starcie W.P. z CMS. Teoretycznie więcej szans bukmacherzy dają aktualnym wiceliderom, ale Wilki Południa miały w tym sezonie kilka mocnych momentów, stąd też nie wykluczamy niespodzianki. Zarówno McArthur jak i Moventum Services zdobyły po 7 oczek, dlatego też w ich bezpośredniej rywalizacji ciężko wskazać faworyta. Przesądzić może dyspozycja dnia, ale nam pachnie tu remisem. ProServices Finteco od początku sezonu miewał problemy kadrowej, toteż nie będą pewniakiem w spotkaniu z Henkel Polska. Lecz jeśli pojawią się z mocną kadrą i powstrzymają Krystiana Sutkowskiego, to kto wie? Na sam koniec obejrzymy w akcji KDP i Bisnode, czyli mecz pomiędzy liderem i czwartym zespołem w tabeli. Tutaj pewnikiem będzie mnóstwo emocji, także o brak goli się nie obawiamy, zwłaszcza jeśli na murawie zameldują się Piotr Gos czy Daniel Sadowski.

Prośba o sprawdzenie tu planu meczów na 2 i 3 września:
Wyniki i terminy

Jest nieco korekt - potwierdzonych z drużynami. Jeśli poniżej widać stare tabele, to jeszcze system "mieli" nowy system. W razie pytań jesteśmy pod tel. 514-444-101.

PS - czerwcowe mecze Pucharu Ligi można sprawdzić tu:
Puchar Ligowiec Biznes
...

W razie pytań prosimy o kontakt: Adam Grzymski tel:. 514-444-101
- e-mail: adam @ ligowiec.pl

Zapraszamy do polubienia: www.facebook.com/Ligowiec
.........
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa wiosna-jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Atakro39300216000
2Loft 51 Nieruchomości393001810000
3Panattoni Europe2411063000
4trotka.waw.pl FC Modżajto441121621000
5Saska PGC Team23101109
6PRA Group2101127000
7Irydion31012612000
8Barberian30003920
.........
Tabela - Ligowiec Biznes I liga wiosna-jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Budimex393002313133
2BobiRed.pl3930095000
3PZPN49301181310-3
4ABC Parkiety3411199110
5LS World441121517110
6PKO BP Finat331021215134
7OBI531041525230
8Ministerstwo Obrony Narodowej53104182210-4
......
Tabela - Ligowiec Biznes II liga wiosna-jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Baleja Bar493012413267
2FC Hanoi593022719233
3Innogy49301141223-3
4PIT-RADWAR S.A.59302232320-7
5Lagardere Travel Retail362011311000
6Bobi-Red.pl II562032327000
7Pilot431031624134
8Getin Noble Bank400041324
Tabela - Ligowiec Biznes III liga wiosna-jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ZQDEV6134112211
2WideLaw593022119267
3bezawarii.com482202513
4LEKAP462021516000
5FODEN351201713
6RZGD331021014134
7Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej310121223000
8legalalliance.pl40004518
...
Tabela - Ligowiec Biznes IV liga wiosna-jesień 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1KDP39300148267
2CMS47211109373
3McArthur472111210110
4Bisnode4721110821-1
5Moventum Services57212121121-2
6Henkel Polska4620289000
7W.P.431031012134
8ProService Finteco40004615
e-TarNet