/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes rozpoczyna wiosenne zmagania!
W tym tygodniu rozegraliśmy już drugą kolejkę w Ligowiec LATO 2019! Po dwóch seriach meczów mamy trójkę drużyn niemal pewnych awansu, ale walka toczy się też o drugie miejsca.

W Grupie 1 Niedogazowani prowadzili z Irydionem 3:2 na dziewięć minut przed końcem po golu Adama Nikiforuka i dwóch trafieniach Michała Bielawskiego. Lecz imponujący finisz w wykonaniu ekipy Krzysztofa Białożyta sprawił, że to oni zgarnęli trzy punkty, zwyciężając 3:6. Bohaterem tego starcia był niewątpliwie Pedro Freire, autor czterech asyst. W drugiej potyczce tej grupy Flying Bisons bardzo długo nie byli pewni wygranej z ORA Warszawa. Zespół w białych strojach postawił twarde warunki, a do tego kapitalnie między słupkami spisywał się Michał Strecker. I to dzięki niemu ORA na dwie minuty przed ostatnim gwizdiem mogła jeszcze myśleć o korzystnym rezultacie z faworyzowanym przeciwnikiem, gdyż przegrywali tylko 3:2. Lecz potem FB zadali dwa skuteczne ciosy, by wygrać całe spotkanie 5:2. A to rozstrzygnięcie dało im niemal pewny awans. Piszemy niemal pewny, gdyż jest jeszcze możliwa sytuacja, gdzie trzy drużyny będą miały po sześć punktów, a o czołowych dwóch pozycjach zadecyduje mała tabela. Jednak na tę chwilę to Flying Bisons mają wszystkie karty w ręku. Szansę na wyjście przed ostatnią serią gier mają też wspomniani Niedogazowani, Irydion a także, mimo zerowego dorobku punktowego, ORA Warszawa.

W Grupie 2 fantastyczne widowisko stworzyli Przyjaciele i Papadensy. Do przerwy obserwowaliśmy klasyczną wymianę ciosów zakończoną wynikiem 4:4. A po przerwie żółto-niebiescy szybko wyszli na prowadzenie 5:4, by potem długo utrzymywać korzystny rezultat. W 41 minucie zespół Dominika Podlewskiego wyrównał, a potem już obejrzeliśmy prawdziwy rollercoaster. Skończyło się na 6:7 dla Papadensów, co bardzo przybliżyło ich do awansu, gdyż po dwóch meczach mają komplet oczek. Jednak w Grupie 2 mamy do czynienia z bliżniaczą sytuacją jak w Grupie 1, więc isntnieje jeszcze możliwość, że Podlewski i spółka wypadną poza czołową dwójkę. W rywalizacji legalalliance.pl i Aldesa już w pierwszej połowie po hat-tricku Cezarego Śledziaka i golu z rzutu karnego bramkarza Karola Wrzoskiewicza było wszystko jasne. W drugiej odsłonie ekipa Filipa Błasiaka nie zwalniała tempa i dopiero w końcowym etapie tego starcia nieco się rozluźniła w defensywie. Niemniej i tak, po bardzo dobrym występie, wygrali 10:4 i mogli sobie dopisać pierwsze trzy punkty tego lata. Drużyna legalalliance.pl po tej przegranej znalazła się w trudnym położeniu, ale mają jeszcze matematyczne szanse na awans. Ten jednak powinien rozstrzygnąć się między trójką: Papadensy, Przyjaciele i Aldesa.

W Grupie 3 rozegraliśmy jedną potyczkę. Ogromny krok do awansu zrobiła Trotka.waw.pl FC Modżajto, pokonując WideLaw 15:3. Lecz po pierwszych dziesięciu minutach nie było tak kolorowo, gdyż zawodnicy w czarnych strojach prowadzili jedną bramką. Potem jednak faworyci przebudzili się i zaczęli punktować oponentów, jeszcze do szatni wypracowując sobie bezpieczne 7:1. Po zmianie połówek kontyunowali dzieło zniszczenia, a podobać mogła się zwłaszcza gra Mikołaja Pekowskiego. Należy też docenić wyczyn Piotra Gosa, który przez cały mecz nie mógł znaleźć drogi do siatki, a w ostatnich 10 minutach zdobył aż pięć goli i do tego dorzucił jedną asystę. FC Modżajto po dwóch spotkaniach mają sześć punktów i otwartą drogę do awansu. WideLaw zaś potrzebuje cudu, by znaleźć się w czołowej dwójce. Barberian i Lagardere Travel Retail w tym tygodniu pauzowali.







_________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy na najciekawsze akcje i bramki z boisk Ligowca Biznes!

Nasz kanał znajdziecie pod adresem:

https://sport.video/ligowiec-biznes

Zachęcamy do udostępniania swoich wyczynów na waszych profilach Facebook'owych i oznaczania Ligowca!

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku oraz oznaczania siebie oraz kolegów na fotografiach z rozgrywek - www.facebook.com/Ligowiec








Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

......
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Panattoni Europe9216303821133
2Flying Bisons921702513110-3
3Trotka.waw.pl FC Modzajto9164413726
4Grospol.pl9144233936131
5Lingaro914423273310-1
6FC Hanoi9123333126
7Saska PGC Team9113243240
8PRA Group972163346
9Budimex962073539
10PZU Sport Team941172651
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Barberian9237205120
2Irydion9206214022
3BobiRed.pl9165134742
4Aldesa9155043226
5MoneyGram9134143234
6PKO BP Finat9124054241
7Ministerstwo Obrony Narodowej9113243130
8IPOPEMA Business Consulting993062547
9Royal Bank of Scotland982252333
10LEKAP931081846
......
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Naczelny Sąd Administracyjny9227116133
2IGT9186033630
3LS Airport Services9155043526133
4USP Zdrowie915504473910-3
5PIT-RADWAR S.A.9134143426243
6Lagardere Travel Retail9134143030241
7legalalliance.pl913414352420-4
8NFOŚiGW9123333542
9DSV962072348
10Agfa Graphics941172159
...
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1WideLaw10268204621
2SRB10237216122
3OBI10227125025138
4CMS1022712362810-8
5Harbor Center10186044137
6KDP10165143532
7Cargill10124062940
8DTS Transport1093073039
9Moventum1082262435
10Agfa NV1031092157
11Bisnode1010192057


e-TarNet