Marek Habrowicz, Artur Jaworski, Grzegorz Kuczbajski, Patryk Żuławiński, Paweł Magdziarz, Arkadiusz Miastowski, Maciej Sztubarski, Paweł Wilczek,
Skład:
Adam Fornal, Jacek Gorzelany, Daniel Gutowski, Tomasz Koryś, Dominik Krajewski, Jacek Łukowski, Marcin Rosołek, Barnaba Siekierski, Tomasz Sokoliński, Mateusz Sternicki, Rafał Zorski,

Lider wygrywa w ładnym stylu
W tym spotkaniu sensacji nie było, a lider w dość znaczący sposób pokonał rywala 6:1. Mecz był ciekawy, toczony w przyjacielskiej atmosferze, gdyż widać było, że oba zespoły dobrze się znają. Szybkie prowadzenie dał Paweł Wilczek, sprytnie dobijając strzał Arkadiusza Miastowskiego. Goście oddawali dużo strzałów z dystansu, a silna bomba w wykonaniu Mateusza Sternickiego , o mało co nie zaskoczył by Macieja Sztubarskiego. Nissan w tym spotkaniu był lepszym zespołem, łatwiej dochodził do sytuacji, a w defensywie dobrze radził sobie z atakami przeciwnika. Do przerwy, gospodarze prowadzili 3:0, po bramkach Marka Habrowicza, jak i Arka Miastowskiego. Druga połowa to wyrównana walka, w której goście stwarzali coraz to lepsze okazje. W ofensywie wyróżniali się Bartek Siekierski, Mateusz Sternicki, Daniel Gutorsk. Bramkę kontaktową zdobył Tomek Koryś po celnym dograniu Tomasza Sokolińskiego. Oddysey utrzymując się przy piłce, przejmując inicjatywę. Końcówka w wykonaniu Nissana potwierdziła, że nie przez przypadek zajmują pierwszą pozycje w lidze. Szybkie płynne akcje oraz celne trafienia, dały zwycięstwo 6:1. Dwa gole zdobył Arkadiusz Miastowski w 36,39 min, natomiast ostatnie trafienie zaliczył Patryk Żukowiński, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Zespół gości miał okazję na podwyższenie swojego dorobku bramkowego, jednak zabrakło lepszej skuteczności.