Skład:
Rafał , Imed Hadj Ali , Kabil Labidi , Krystian Gozdan, Marcin Kowalik, Anoir Merghadi, Damian Starosta, Abou Youssef,
Skład:
Damian Adamczyk, Sebastian Adamczyk, Łukasz Fabisiak, Mateusz Fabisiak, Mariusz Grudnik, Mariusz Ilczuk, Arek Żołnierski, Jacek Żołnierski, Mateusz Piątek, Kacper Stępień,

W meczu I ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Olive Branch i Scorpion. Pojedynek tych zespołów od początku był jednostronny. Już w 2 minucie Scorpion objął prowadzenie po golu Kacpra Stępnia. W 10 minucie Damian Adamczyk podwyższył wynik. Minutę później Damian Starosta zmniejszył stratę ale kolejne bramki strzelali zawodnicy Scorpiona: Mariusz Ilczuk (18), Damian Adamczyk (22). Wynik do przerwy 1:4. Wdrugiej połowie na listę strzelców wpisali się: Sebastian Adamczyk (26, 29), Damian Adamczyk (33, 39), Karol Stępień (40), Mateusz Podskarbi (43), Arek Żołnierski (48) Ostateczny wynik spotkania 1:10.