Skład:
Konrad Darocha, Paweł Lisiecki, Bartek Rynowiecki, Samir Salman, Michał Telka, Krzysztof Wrzoskiewicz, Jan Ziobro,
Skład:
Marcin Antolik, Jacek Grześkowiak, Radek Juźwin, Adam Kotrych, Rafał Paciorek, Sebastian Rybski, Robert Siwonia,

W meczu 2 ligi, Ligi Biznesu zmierzyły się drużyny Kolektiv i Białe Wilki. Mecz lepiej rozpoczęły Białe Wilki, które wyszły na prowadzenie w 4 minucie po golu Siwonia Roberta. W 11 minucie wynik podwyższył Rybski Sebastian w akcji sam na sam strzałem pod poprzeczkę. Kolektiv spróbował akcji kombinacyjnej i ustrzelił gola w 13 minucie. Odpowiedź Białych była natychmiastowa i w 14 minucie było już 1:3. Do końca 1 połowy padło po 1 bramce dla każdej drużyny. Wynik do przerwy nie dawał pewności na zwycięstwo dla gości. W 2 połowie w 31 minucie Darocha Konrad strzelił z główki. Kolektiv jednak nie dał rady pokonać lepiej dysponowanej drużyny Białych Wilków. AB