Skład:
Kamil Boruta, Maciej Dziurdź, Kamil Gawryś, Łukasz Gawryś, Tomasz Głozowski, Adrian Kościesza, Marek Masewicz, Michał Raźniak, Tomasz Sadowy-Sadowski,
Skład:
Baturowicz, Artur Jaworski, Paweł Magdziarz, Arkadiusz Miastowski, Mieczysław Osik, Andrzej Puniewski,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się zespoły Sztukasy oraz Nissan Zaborowski. Mecz rozpoczął się od bramki strzelonej już w 2 minucie przez zawodnika Sztukasy- Kamila Gawrysia, który odbitą piłkę od obrońcy umieścił obok wychodzącego bramkarza. Dwie minuty później Tomasz Głozowski po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie na 2:0. Nie minęło siedem minut meczu a na tablicy widniał wynik 5:0. Zespół Sztukasy deklasował zawodników Nissan Zaborowski. Sztukasy nie zwalniały tempa, a efektem tego była gol do pustej bramki strzelony przez Macieja Dziurdźa. W 11 minucie doczekaliśmy się odpowiedzi zespołu Nissan Zaborowski. Arkadiusz Miastowski wyszedł sam na sam z bramkarzem, po czym bardzo ładnym stylu przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Nie minęło kilka sekund, a Sztukasy trafiły po raz siódmy do bramki. Tym razem do bramki trafił Michał Raźniak, a podawał Kamil Gawryś. 16 minuta meczu i po raz kolejny do bramki trafia Arkadiusz Miastowski, który w sytuacji 1 na 1 umieścił piłkę w bramce uderzeniem z ,,czuba". Kilka sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do bramki. W 25 minucie do bramki trafił po raz trzeci Kamil Gawryś, ustalając tym samym wynik pierwszej połowy spotkania na 9:4. Druga połowa spotkania rozpoczęła się od dwóch szybkich bramek Sztukasów. Najpierw po podaniu od Marka Masewicz do bramki trafił Michał Raźniak, a minutę później do bramki trafił Marek Masewicz. Zawodnicy Sztukasy kompletnie zdeklasowali swoich przeciwników. Dosłownie nie schodzili z ich połowy, co poskutkowało kolejnymi bramkami. Sześć minut przed końcem meczu na tablicy wyników widniał wynik 4:17. W 48 minucie zawodnikom Sztukasy udało się po raz kolejny trafić do bramki, tym razem do bramki trafił Kamil Boruta dla, którego była to czwarta bramka. Kropkę nad ,,i" ustawił zawodnik z numerem 20- Tomasz Głozowski. Mecz zakończył się wynikiem 4:19.