Skład:
Joanna Bąkała, Ada Żochowska, Ania Matyjanka, Olga Pawlak, Agata Wiśniewska, Alicja Woźniak,
Skład:
Dominika Jabłońska, Ola Jankiewicz, Olga Majewska, Zosia Mironiuk, Nina Reisch, Natalia Rokicka, Jula Rościszew, Anna Siennicka, Zofia Tarnowska, Zofia Wiśniewska, Magda Woźniak,

W meczu rozgrywek Ligowiec Kobiet zmierzyły się zawodniczki AZS PW Plus oraz Bednarska. Mecz rozpoczął się od bramki zawodniczki Bednarska- Dominika Jabłońska, która po podaniu od Zofii Tarnowskiej umieściła piłkę obok bliższego słupka bramkarki. Przez resztę pierwszej połowy oba zespoły prowadziły bardzo wyrównany styl gry. Na kolejne bramki trzeba było czekać do 36 minuty, kiedy to Dominika Jabłońska po raz drugi wpisała się na listę strzelców dając już dwubramkowe prowadzenie swojej drużynie. Cztery minuty później Aleksandra Jankiewicz po prostopadłym podaniu od Zosi Mironiuk trafiła do pustej bramki. Kropkę nad ,,i" postawiła Nina Reisch, która w sytuacji sam na sam z bramkarką zachowała zimną krew i ze stoickim spokojem umieściła piłkę obok bliższego słupka ustalając wynik spotkania na 4:0.