Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Vladyslav Sytnikov, Michał Walkowiak, Paweł Zygert,
Skład:
Marcin Brenda, Maciej Grudniewski, Andrzej Ryś, Piotr Tabor, Janusz Zaborowski,

Niemała niespodzianka
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Red Devils oraz Citi Oldboys. Obie ekipy nie zachwycały swoimi początkowymi wynikami i miały zdecydowanie coś do udowodnienia. Goście byli niewątpliwie faworytem, ale ich forma nie wskazywała na wysokie zwycięstwo. Początek meczu wyglądał bardzo wyrównanie a gra obu zespołów wyglądała na badanie przeciwnika. W końcu pierwsi gola zdobyli gospodarze za sprawą Michała Walkowiaka, ale już po upływie 1 minuty wyrównał Marcin Brenda. Citi Oldboys prowadzenie w 16 minucie zapewnił Andrzej Ryś. Goście utrzymali korzystny dla siebie rezultat do przerwy. Po niej przez długi czas wciąż byli w lepszej sytuacji niż ich rywal. Red Devils ruszył jednak do ataku po upływie 30 minuty meczu. Wtedy w ciągu 3 minut zdobyli 3 bramki i pogrążyli rywala tuż przed końcem spotkania. Dzięki znakomitej skuteczności w końcówce dowieźli piękne zwycięstwo 4:2. PB