/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
Aktualności
Turniej
W grupie A Ligowiec Biznes Cup znalazły się cztery drużyny - POLSOJA, SII, NFOŚiGW oraz Philip Morris. Pierwsze starcie stoczyły ekipy POLSOI oraz SII. Przez kwadrans gospodarze zdołali pokonać dwukrotnie bramkarza SII i pewnie zainkasowali trzy oczka. W spotkaniu NFOŚiGW z Philipem Morrisem padł remis 2:2 i drużyny podzieliły się punktami. W drugiej serii gier POLSOJA uległa NFOŚiGW 3:5 a SII musiało uznać wyższość Philipa Morrisa przegrywając 1:4. Przed trzecią kolejką, zwycięskie zespoły miały na koncie po cztery oczka i to między nimi miało rozstrzygnąć się kto wyjdzie z grupy. W ostatniej serii gier Philip Morris rozgromił 5:0 POLSOJĘ a NFOŚiGW po bardzo zaciętym spotkaniu z SII ostatecznie zwyciężył 4:3. Obie wygrane drużyny miały w ostatecznym rozrachunku po siedem punktów. Philip Morris dzięki lepszemu bilansowi bramek zajął pierwsze miejsce, NFOŚiGW drugie a POLSOI przypadło ostatnie miejsce na podium. Z zerowym dorobkiem punktowym turniej zakończyła drużyna SII.

W grupie B do walki o prym stanęło aż pięć ekip! TVN, Bank BPH, MASTBUD, Policja i Bayer. NA inaugurację rozgrywek TVN pewnie pokonał 3:1 Bank BPH. MASTBUD w pierwszym meczu również odnotował zwycięstwo, pokonując 2:1 Policję. Bayer w premierowym spotkaniu musiał uznać wyższość, idącego jak burza TVN-u. Firma farmaceutyczna uległa aż 1:5. W drugiej serii gier złą passę kontynuował Bank BPH. Tym razem skromne zwycięstwo nad bankowcami zaliczył MASTBUD (1:0). W swoim drugim spotkaniu Policja zgarnęła komplet oczek, pokonując 1:0 Bayer. Kolejne spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Zarówno TVN jak i MASTBUD mieli na koncie po sześć punktów i zwycięstwo którejś z drużyn mogło ją przybliżyć do końcowego sukcesu. Zacięty pojedynek zakończył się jednak podziałem punktów (2:2) i dopiero ostatnia kolejka miała rozstrzygnąć o kolejności zespołów w tabeli. Do walki w ostatniej kolejce przystąpiła jeszcze Policja która wygrała drugi mecz z rzędu (2:1 z Bankiem BPH). MASTBUD w ostatnim starciu zremisował 1:1 z Bayerem. Taki rozwój spraw stawiał TVN w korzystniejszej sytuacji przed ostatnim meczem w fazie grupowej. Mimo dobrej okazji na pewne zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, ekipa w niebieskich trykotach zremisowała 1:1 z Policją. Mimo takiego rozstrzygnięcia, lepszy bilans bramkowy zapewnił im pierwsze miejsce, przed MASTBUDEM. Policja zajęła najniższe miejsce na podium. Ostatni mecz Banku BPH z Bayerem, zakończony rezultatem 2:2 ukształtował tabelę. Czwarte miejsce przypadło farmaceutom a ostatnie bankowcom!

W grupie C Ligowiec Biznes Cup 2015 mierzyły się ze sobą zespoły Nestle, Globema, Accenture i Bisnode. Na pierwszy ogień poszło spotkanie Nestle z Globemą. Gospodarze pewnie rozpoczęli turniej i ograli przeciwników aż 4:0. W drugim meczu Accenture jeszcze bardziej wyśrubowało wynik, pokonując 5:0 Bisnode! Kolejny mecz Nestle wygrało równie pewnie. 4:1 z Accenture to bardzo przyzwoity wynik. Druga seria gier okazała się szczęśliwa dla Globemy. Zespół zdobył komplet oczek w meczu przeciwko Bisnode (3:1). W trzeciej kolejce Nestle podtrzymało dobrą passę, rozgramiając 5:0 Bisnode. Z dziewięcioma oczkami na koncie zajęli pierwsze miejsce w grupie C. Accenture w ostatnim spotkaniu pokonało 3:0 Globemę i z dorobkiem sześciu punktów wyszło z grupy z drugiej pozycji.

Do walki w grupie D Ligowiec Biznes Cup 2015 przystąpiły cztery zespoły. Polkomtel, BMW Inchcape, DSV i XTB. Spotkaniem rozpoczynającym rywalizację grupową był pojedynek Polkomtelu z BMW Inchcape. Zespół w niebieskich trykotach ograł dilerów samochodowych 2:0. W kolejnym pojedynku padł identyczny rezultat. X-Trade Brokers pokonali DSV. Kolejną serię gier, DSV również zakończyło bez punktów. Musieli uznać wyższość Polkomtelu, przegrywając 0:1. Dla brokerów druga kolejka okazała się szczęśliwa. W pojedynku z BMW Inchcape odnieśli pewne zwycięstwo 3:0. W bezpośrednim starciu o pierwsze miejsce w grupie D, XTB okazało się lepsze wygrywając 2:1 z Polkomtelem i z dziewięcioma oczkami na koncie wygrali grupę. W spotkaniu zamykającym fazę grupową turnieju, BMW Inchcape wygrało skromnie 1:0 z DSV i ostatecznie zajęło trzecie miejsce.

Pierwszy mecz fazy pucharowej Ligowiec Cup 2015 zakończył się skromnym wynikiem. Po zaciętej rywalizacji, na pięć minut przed końcem spotkania, Tomasz Nowocień przesądził o awansie Polkomtelu do półfinału. Philip Morris tym samym pożegnał się z turniejem. Drugi ćwierćfinał wygrali X-Trade Brokers. Po zaciętej rywalizacji, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej musiał uznać wyższość przeciwników, przegrywając 1:2. Trzecie spotkanie obfitowało w osiem bramek! MASTBUD pewnie kontrolował przebieg meczu prowadząc 5:0, lecz Nestle przebudziło się w końcówce dokładając trzy gole. Ostatni ćwierćfinał zdominował TVN. Pewnie pokonał 5:1 Accenture i awansował do drugiego półfinału. Pierwszy półfinał był pełny emocji! Polkomtel do 20. minuty pewnie prowadził 3:1. Jednak dekoncentracja w końcówce przyniosła fatalne skutki. X-Trade Brokers zdołali pokonać golkipera Polkomtelu trzykrotnie i awansowali do wielkiego finału! Drugi półfinał należał bezapelacyjnie do TVN-u. Wynik 3:0 z MASTBUDEM dał im upragniony finał. W meczu o trzecie miejsce MASTBUD wzniósł się na wyżyny swoich możliwości, aplikując Polkomtelowi osiem goli a tracąc zaledwie dwa! W wielkim finale XTB udowodniło wysoką dyspozycję, prezentowaną w turnieju. Pewnie ograli 3:1 TVN i zdobyli puchar Ligowiec Biznes Cup 2015!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /n476_.php:75 Stack trace: #0 {main} thrown in /n476_.php on line 75