Skład:
Michał Bieliński, Jarosław Dąbrowski, Marcin Górniakowski, Wojciech Kromka, Mateusz Żydkiewicz, . Lubański, łukasz żydkiewicz, Wojciech Pacholczak,
Skład:
Szymon Ber, Kacper Mroczek, Jakub Przygodzki, Maher Sharifi, Maciej Skalba, Paweł Szarejko,

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla TVN-u. Już w czwartej minucie objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Żydkiewicza. Napastnik błękitnych opanował futbolówkę na przedpolu Accenture i płaskim strzałem skierował ją do siatki. W 14. minucie losy spotkania się odwróciły. Arbiter podyktował rzut karny spowodowany faulem. Do futbolówki podszedł Szymon Ber i silnym strzałem w prawo pokonał Lubańskiego. W 22. minucie prowadzenie wróciło do TVN-u. Mateusz Żydkiewicz potężnie huknął z rzutu wolnego. Futbolówka odbiła się rykoszetem od jednego z defensorów Accenture, zmyliła golkipera i zatrzepotała w siatce. Tuż po wznowieniu od środka Żydkiewicz popisał się indywidualnym rajdem i skompletował hattrick. Na minutę przed końcem Wojciech Kromka dołożył czwartego gola dla swojego zespołu i awans do półfinału był już przesądzony. W 25. minucie gwóźdź do trumny rywali wbił jeszcze Łukasz Żydkiewicz. TVN 5:1 Accenture.