Skład:
Artur Jończyk, Tomasz Ścibior, Tomasz Nowocień, Marcin Ogórek, Andrzej Pobocha, Krzysztof Tietz, Marcin Włodarczyk, Sebastian Wojtaszek,
Skład:
Marek , Marcin Bystros, Krzysztof Furtek, Filip Kaczmarzyk, Przemek Lik, Grzesiek Miklas, Adam Narczewski, Konrad Osiński, Paweł Staniszewski,

Pierwszy półfinał kapitalnie rozpoczął się dla Polkomtelu. Już w pierwszej minucie po ogromnym zamieszaniu w polu karnym gola zdobył Tomasz Nowocień. Cztery minuty później ten sam zawodnik wykazał się świetnym przeglądem pola. Wyłożył futbolówkę do Sebastiana Wojtaszka, który mierzonym strzałem pod poprzeczkę podwyższył na 2:0. W 10. minucie zagotowało się w polu karnym Polkomtelu. Z zamieszania skorzystał kapitan XTB - Adam Narczewski i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Polkomtel nie zraził się straconą bramką. Dalej grał swoje i w 14. minucie za sprawą Artura Jończyka podwyższył na 3:1. Od tego gola inicjatywę przejeli brokerzy. W 20. minucie gola kontaktowego zdobył Paweł Staniszewski. XTB poszło za ciosem. Minutę później wyrównał Konrad Osiński a w 23. minucie Adam Narczewski dał swojej drużynie prowadzenie! XTB wróciło z dalekiej podróży i awansowało do finału! Gratulacje!