Skład:
Michał Jóźko, Jacek Kinowski, Michał Koter, Przemysław Łysiak, Michał Michel, Jarosław Pająk, Dawid Stań, Piotr Talarek,
Skład:
Michał Bieliński, Jarosław Dąbrowski, Marcin Górniakowski, Wojciech Kromka, Łukasz Żydkiewicz, Mateusz Żydkiewicz, . Lubański, Wojciech Pacholczak,

W drugim półfinale od początku groźniej atakował TVN. Już w 7. minucie po kapitalnym strzale z dystansu Jarosława Dąbrowskiego objął prowadzenie. MASTBUD próbował się odgryźć pojedynczymi kontratakami, lecz defensywa TVN-u była zwarta i nie pozwalała na zbyt wiele napastnikom. W 13. minucie Mateusz Żydkiewicz po indywidualnej akcji podwyższył na 2:0. TVN grał coraz pewniej i stwarzał coraz większe zagrożenie pod bramką Przemysława Łysiaka. W 23. minucie kolejnego gola zdobył Mateusz Żydkiewicz, ustalając tym samym rezultat spotkania na 3:0 i pieczętując awans swojego zespołu do fianłu!