Skład:
Artur Jończyk, Tomasz Ścibior, Tomasz Nowocień, Marcin Ogórek, Andrzej Pobocha, Krzysztof Tietz, Marcin Włodarczyk, Sebastian Wojtaszek,
Skład:
Michał Jóźko, Jacek Kinowski, Janusz Kostrzewski, Michał Koter, Przemysław Łysiak, Michał Michel, Jarosław Pająk, Dawid Stań, Piotr Talarek,

Mecz o trzecie miejsce od początku zdominował MASTBUD. Już w 4. minucie spotkania prowadzenie dał im Piotr Talarek. Minutę później było już 2:0 za sprawą Michała Jóźko. Przez kolejne minuty Polkomtel wciąż musiał odpierać zmasowane ataki. Na nic zdawały się próby utrzymania formacji defensywnej w ryzach. W 9. minucie Janusz Kostrzewski podwyższył na 3:0 a trzy minuty po nim czwarte trafienie dla MASTBUDU zaliczył Michał Michel. Polkomtel po czwartym straconym golu przebudził się. W 16. minucie rozmiary porażki odrobinę zmniejszył Sebastian Wojtaszek. Minutę po nim Tomasz Nowocień strzelił drugiego gola dla swojego zespołu. Wydawało się że niebiescy mogą jeszcze powalczyć, lecz chwilę później samobójczego gola zdobył Krzysztof Tietz a w 19. minucie było już 2:6 za sprawą Piotra Talarka. Ten sam zawodnik w 23. minucie skompletował hattrick i przesądził o rezultacie spotkania! Polkomtel 2:8 MASTBUD.