/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna trawa - Ekstraklasa
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl7217004317
2Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia7134123739
3Boca Juniors7124032218
4Przyjaciele7113222527
5La Furia793042730134
6Forza Warszawa79304303510-4
7FC Hanoi741152330
8Bastion731062536
Wtorek, 2018-11-27
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:05-Grospol.plBudimex
5:4 k
(2:2)
21:40Półfinał o miejsca 1-4HYABAKAudiomagic.pl
3:5 k
(2:2)

, 2018-11-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:40Półfinał o miejsca 5-8FC HanoiPZU Sport Team
5:6
22:25Półfinał o miejsca 5-8Trotka.waw.pl FC ModzajtoANDRA Sp. z o.o.
14:1

Wtorek, 2018-12-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55FinałGrospol.plAudiomagic.pl
2:0
21:40Mecz o trzecie miejsceBudimexHYABAK
3:5

, 2018-12-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:15Mecz o siódme miejsceFC HanoiANDRA Sp. z o.o.
7:5
22:25Mecz o piąte miejscePZU Sport TeamTrotka.waw.pl FC Modzajto
2:8
e-TarNet